Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyen feszes combom...

Hogyan legyen feszes combom es fenekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 eves lany vagyok aki kiskora ota sportol eloszor kezilabdaztam 8 evig aztan atletizaltam, es most elkezdtem konditerembe jarni. Az lenne a kerdesem hogy hogyan lehetne sulyzos guggolasok es kitoresek nelkul megvalositani a feszes fenek+comb kombot? (nem tudok guggolni mert 2x mutottek a terdemet es azota se az igazi ennel rosszabbat meg nem szeretnek) Tudom hogy sok vizet kell inni meg kerulni a szenny kajakat ugyhogy inkabb valamilyen hozzaerto ember segitseget szeretnem kerni azon izomcsoportok edzesi javaslatahoz. A normalis valaszokat elore is koszonom:)

2016. dec. 5. 15:10
 1/4 anonim válasza:
Tibeti jóga! Az említett területek formálására tökéletes, 5 egyszerű gyakorlatból áll és egyedül is elsajátítható.
2016. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos csak a guggolas illetve hasonlo gyakorlatok SULLYAL tudnak igazan kerek feszes popot csinalni. Talan befolyasolhatod a lottyedt bort sok zoldseg es egeszseges etel fogyasztasaval. Keruld a cukros eteleket es a mekis kajat.

Egy masik tipp egyik ismerosomnek bevalt nem tudom mi a krem neve de remekul osszehuzza a narancsbort es nagyon feszes lesz tole a bor. Ne ilyedj meg ha kicsit eget a krem akkor hat :) dmbe vagy rossmanba biztosan lehet kapni ilyet.

Masik tippem pedig az uszas lenne ugy hallottam hogy a vizben vegzett gyakorlatok nem terhelik ugy az izuleteket. De ez csak egy tipp nem biztos. Orulok ha segithettem.

19/l

2016. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, mi van a térdeddel. Nekem is műtve volt, és sajnos a mai napig van térdproblémám. Én egyelőre a 20-25 kilós rúddal guggolok, a helyes technika nagyon fontos, akkor nem terheled a térded. Esetleg használhatsz kötést, vagy akár térdvédőt is. Kitörés nekem is térdgyilkos, azt kihagyom.

Viszont, ha guggolás, kitörés nem jöhet szóba, akkor próbáld ki az egy lábas felhúzást (ugyanúgy kell csinálni, mint a merevlábast, csak az egyik lábad hátrafelé nyújtod ki), a csípőfeltolást háton fekvésből, combra pedig mehet a lábtoló és kezd kisebb súllyal vagy akár csak a géppel súly nélkül.

2016. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a segitseget :) egyszer porccal egyszer szalaggal mutottek es azota se igazan jo :(
2016. dec. 6. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!