Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik multivitamint válasszam?

Melyik multivitamint válasszam?

Figyelt kérdés

1. Peak [link]


2. Scitec [link]


3. Biotech

[link]


Nem tudok dönteni, mind a 3 jónak tűnik.



2016. dec. 7. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Multi pro. Szerintem egyértelmű.
2016. dec. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Mind a 3 jó is...

De ezek csak étrend kiegészítők... tele zsírban oldódó vitaminokkal, ha pl nincsenek meg mellé a bélbe a megfelelő anyagok, akkor felszívódni is képtelen jó részük... ahogy a dobozukra is rá van írva, egyik sem helyettesíti a kiegyensúlyozott táplálkozást...

2016. dec. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Multipro. Nem vagyok scitec fan, de ezt csak ajanlani tudom. Nekem nagyon bejott.
2016. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Évekig szedtem a multi pro-t vakon kérdés nélkül, tavaly nyáron egyszer elfelejtettem venni, aztán i

Utána mindig toltam halasztottam, hogy majd holnap... mikor már 2-3 hónapja nem szedtem, de se erőszintben se semkiben nem éreztem változást... már másfél éve nem szedek multivitamint és még mindig nem hiányzik az életemből...

Mondjuk én rengeteg nyers és főtt zöldséget/gyümölcsöt eszem...

2016. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintrm egy gyengebb is jo, foleg ha lany vagy, megadaily one boooooven eleg, ha meg kiegeszited c vitaminnal, tokeletes valasztas.
2016. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kevés olyan zöldség és gyümölcs van amit megeszek.

Uborka, paradicsom, retek, káposzta, banán, alma.

Mást nem szeretek és a fentieket is ritkán eszem.

Jobb híján az a választásom maradt, hogy szedjek valamilyen vitamin készítményt.

2016. dec. 7. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igazából hosszútávon rostok nélkül ígyis úgyis tönkremegy az emésztésed... akkor meg minek a vitamin, ha eleve fájdalmas halálra kárhoztatod magad?
2016. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha értelmes választ nem tudsz adni a feltett a kérdése, miért fáradozol mégis? Vagy azt gondolod ettől majd fogok több zöldséget enni, mint most?

Tisztában vagyok vele, hogy nem jó, hogy nem eszem, de nem szeretem, undorral tölt el, ha a felsoroltak közül bármit is meg kell ennem.

Légyszíves, ha nem tudsz válaszolni a feltett kérdésre, akkor feleslegesen ne pazarold rám az energiáidat! Köszönöm!

2016. dec. 7. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Bírom amúgy amikor valaki venni akkar egy vitamint, a sok gyöjérfejű meg már élből feltételezi, hogy az adott illető nem fogyaszt zöldséget, gyümölcsöt és nem kielégítő a zsírbevitele.
2016. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
en meg az ilyen kerdezot birom... elmondjak neked, h kell a gyumolcs meg a szilard kaja es ez alol a te kulonleges tested sem ment fel... de neeeem nem kell elhinni! egyed a multit! csak ne sirj itt mert van eleg beloletek :)
2019. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!