Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem tudok tömegelni normálisan, mert laktózérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Makrók stimmelnek. De észrevettem, hogy mostanában mindig felpuffadok és néha hasmenésem, teltségérzetem van a tejes, tejszínes kajáktól. Lehet ez az oka, hogy nem jön megfelelően a tömeg?

2016. dec. 7. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet
2016. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk megmondani neked, próbáld ki. A tej meg a tejszín amúgy is komfort kaja, semmi szükség nincs rájuk. Nincs bennük semmi ami miatt nélkülözhetetlen lenne. Keverd a fehérjéd vízzel, egyél sok húst, halat. Szerintem ez mindenképp pozitív változás lenne, ha laktózérzékeny vagy ha nem.
2016. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges. Gondolj csak bele,hogy hiába viszed be a szükséges tápanyagokat, hogyha utána a tej miatt megy a hasad, és mielőtt hasznosulnának, már távoznak is.


Próbáld ki, hogy mellőződ a tejet mondjuk egy hétig. A tejszín alapból is felesleges, kiiktatható sztem. Ha a tejhez ragaszkodsz (én pl: tejeskávézom) próbáld ki a növényi tejeket. Ha megszűnnek a panaszaid, érdemes kiitatni a tejes dolgokat.

2016. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha egyszer érzékeny vagy rá, mi a csudának eszed eleve? Nagyon könnyű laktóz nélkül tömegelni...
2016. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!