Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Michael Lewin o szaraz? Neki...

Michael Lewin o szaraz? Neki meg van menstruacioja? Azok akik versenyekre mennek azok mind annyira szarazok h nem johet szoba mar a gyerek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Neki szerintem nincs menstruációja. Ő Michael Lewin. o.O


Michelle Lewinnek pedig valszeg van. Annyira nem száraz szerintem.

2016. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasert
2016. dec. 10. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Michelle Lewin annyira nem szaraz. Versenyzik o egyaltalan? Szerintem nem. Nezd meg pl Olah Vivient vagy Toldi Zsuzsit (amikor versenyre keszultek) na ok szarazak. :)

Amugy kura alatt biztosan felborul a hormonhaztartas, lehet kimarad, elcsuszik a mentruacio is. De nem hiszem, hogy ettol ne vallalhatnanak gyereket. De nem egeszseges az biztos.

Eleg sok ferfi testepitonek van gyereke. Van akinek 2-3-4 is. Megis sokan azt is megkerdojelezik, hogy lehetseges-e. Lehet. Szerintem ez is genetika fuggo.

2016. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!