Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bevihetek napi 100 g proteint...

Bevihetek napi 100 g proteint (akár egyszerre) porral? Nem okoz semmiféle betegséget?

Figyelt kérdés

Biotech hydro whey proteinjét vettem, úgy tudom az ajánlott fehérjemennyiség 100g

Én nem tudok minden nap annyit enni, hogy a kétharmadát kajával egészítsem ki, de úgy tudom a fehérjepor ugyanolyan mintha tejtermékekkel vinném be, csak a rost és a szénhidráttartalom hiányzik mögötte.


Akkor bevihetem a fehérjeszükségletemet kizárólag shake-el?


2016. dec. 12. 19:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tudom! hogy nem ajánlott. de "elméletileg" szabad ezt csinálnom?
2016. dec. 12. 19:26
 2/17 anonim ***** válasza:
Max a felét tegye ki a tápkieg. Hosszú távon szerintem nem tenne jót egyszerre ekkora mennyiség,nem is biztos h fel tud szivodni,plane a meg is fosat pl... De hogyhogy nem tudsz enni? Tojást,diót,mogyorót,babot,lencsét,túrót nem szereted? Hany kiló vagy?
2016. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
62
2016. dec. 12. 19:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Szeretem de egyrészt drága másrészt nincs időm + ahol most lakom nincs konyha, nem lehet főzni. Mikró van. Gondoltam a proteint akkor 100%-ban a turmixból fedezem és mellé, hogy ne fossak, répát meg zabpelyhet eszek rostként
2016. dec. 12. 19:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb utóbb valamilyen emésztő rendszeri problémád lenne.
2016. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

elvileg napi 2 liter folyadékot el kell fogyasztani.

ha eleve ezzel keverem el és mellette eszek, az nem lenne jó? szerintem csak elosztás kérdése.

2016. dec. 12. 19:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs a folyadék bevitelhez.
2016. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hu látom nagyon sok itt a szakértő.... ...........................

Ennyi erővel a kínai zöldséges nénitől is kérdezhettem volna

2016. dec. 12. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Gyökér.
2016. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg fog fosatni.Az emberi szervezet a szilárd kajára lett kitalálva,a tápkieggel kiegészíted az étrended.Mellesleg elég hamar elfogyna és azért elég drága.Kipróbálhatod,de mi szóltunk.A kínai nénit a biztonság kedvéért kérdezd meg!:)
2016. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!