Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az étrenddel és heti 4...

Noname113 kérdése:

Ezzel az étrenddel és heti 4 normális edzéssel milyen eredményt tudok elérni "x" időn belül?

Figyelt kérdés

1.étkezés: 50g zabpehely

2-5dl tej

2.étkezés: 150g ch csökkentett kenyér(393kcal 40g fehérje 15g ch 14g zsír)

3.étkezés: 3 teljes kiőrlésű zsemle

4.étkezés: 2 teljes kiőrésű zsemle

4db amino 5600 tabletta

3dl tej

EDZÉS

5.étkezés:1 adag (220g) Jumbo

4db amino 5600 tabletta

6.étkezés: 4db amino 5600 tabletta

2459kcal 153g protein 344g ch 43g zsír

Kor:15

Nem: Fiú

Súly: 66kg

magasság: 176cm

tömegelés a célom


2016. dec. 13. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem jumbo, amino tabletta, meg majdnem 1 liter tej egy nap néhány zsömlével nem igazán tűnik rendes étrendnek, lehet csak maradi vagyok hátha Maybeee vagy valaki meg tud ebben erősíteni. legyen meg a makrók, de teljes ételekből, meg menjen sok zöldség gyümölcs, nem kell ennyire komplikálni a dolgot.
2016. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted még meg a kiegeket akkor ne vedd meg. Tablettás amino fölösleges,drága,rossz mindig. Aminósav por vagy folyadék legyen. Jumbo helyett tejsavó+zabliszt+lenmagolaj. én nem tudom a napi kcal szükségleted de ha passzol akkor havi 0,5-0,7 kg izomra számíthatsz pár szár g zsír kíséretében. De nagyon max havi 1 kiló izom kezdőként. 4 hónap 2-3kg izom 3-4 kg tömegre számíthatsz nagyjából.
2016. dec. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érted beírja komplett étkezésnek, azt hogy beszed 4 amino tablettát. Kiégtem.
2016. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reflux, gyomorégés, gyomorfekély, szorulás, aranyér, hasi csikarás, rossz közérzet,


Rövidtávon ilyen "hatásokkal" számolhatsz ilyen szar "étrenddel"...

Hosszú távon meg tönkre teszed magad...

2016. dec. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!