Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin használata előtt és...

Kreatin használata előtt és miután kiprobáltátok, milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
mi történik ha , egy hobbi gyuros ki probálja, ha a kaja , vitamin edzes stb ,,KB ,, helyén van? nem tőkéletes, de azért van benne némi tudatosság, HOBBI, és csak kiprobálni, nem csodát várva, lehet valami pozitiv hatása? akár eroben akár optikailag?

2016. dec. 17. 23:15
 1/8 A kérdező kommentje:
amikor leges legeloszor kiprobáltátok, milyen hatással volt rátok?
2016. dec. 17. 23:16
 2/8 anonim ***** válasza:
feltöltés alatt már erősebb voltam pl fekvenyomásba.. feltöltés végére nőtt is a karom keresztmetszete pl, de csak víz volt szerintem
2016. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Emlékszem régen volt valami Bioteches kapszulás, ami 300%-os teljesítményugrást ígért(Mekkora szemét marketing.. :D) és azt kipróbáltam, jött fel víz rám, de nem sok minden változott. Azóta hiába próbáltam akármit, se víz se teljesítményben nem dobott meg, én már komolyabb dolgokkal élek, nem kreatinnal. :'D
2016. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi az a komolyabb dolog? kaján , edzésmodon kivul?
2016. dec. 17. 23:39
 5/8 A kérdező kommentje:
jott fel viz? és azután? abbahagytad és? lement?
2016. dec. 17. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, feljött, majd lement. De ez a lényege elvileg, hogy a vizes közegben jobb a fehérjeszintézis.

Nem legális dolgokra gondolj, mint komolyabb dolgok.

2016. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom az oszinte választ, :) köszönöm mindenkinek aki válaszolt !
2016. dec. 17. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
2x próbáltam kreatint, mindkét esetben monohidrát volt. Egyszer a feltöltős bohóckodásos módszerrel, másodszor csak simán napi 5g. Magas ch-n voltam mindkét esetben tömegeltem. Az égvilágon semmilyen hatással nem volt rám.
2016. dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!