Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor egyem meg a kaját?

Mikor egyem meg a kaját?

Figyelt kérdés
Már kiszámoltam menni fehérje,szénhidrát,zsír,kell hogy meg egyek csak azt nem tudom hogy Mikor vigyem be ezt a tápértékeket. Edzés előtt két órával vagy rögtön edzés után? Vagy felezzem meg a táp értékeket és edzés előzz és után?

2016. dec. 19. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, nincs jelentősége. Ahogy neked jól esik :)
2016. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy neked jólesik.

Én éhgyomorra szeretek s tudok edzeni, nyilván utána eszem. De van, akinek muszáj mondjuk előtte 1,5 órával jóllakni...

Tapasztald ki. Az összbevitel számít a legtöbbet, az elosztásra már semmilyen szabály nincs, nem vagyunk egyformák.

2016. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ
2016. dec. 19. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát ahogy néhai hirtelen elhalálozott Cortez "barátunk" mondaná: a napi összbevitel számít.
2016. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A napi összbevitel számít, tapasztald ki, neked hogy a jobb. Én pl. edzés előtt kb. 1,5 órával eszek lassú felszívódású szénhidrátot+fehérjét, nekem úgy jobban megy. Ha több idővel eszek előtte, akkor szédelgek, de van akinek meg úgy a jobb.
2016. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!