Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kardiot csinálsz a...

Milyen kardiot csinálsz a gyúrás mellett?

Figyelt kérdés

[1] Kocogás szabadban vagy gépen

[2] Ellipszis tréner

[3] Szoba- vagy igazi kerékpár

[4] Ugrókötél

[5] Küzdősport vagy teremfoci

[6] Valami csajos ugrabugra

[7] Egyéb: ...

[8] A súlyzózás mellé felesleges



2016. dec. 22. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1 /gép/, 3 /szobai verzió/, 4 és újabban napi 4 km extracurricularis séta. (Az 1 a járvány miatt most nem játszik). Eléggé rossz a tzs-m, de egyre jobb úton vagyok október óta (újra...).
2021. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Lepontozást látok, indoklást azt nem. Innentől kezdve teljesen irreleváns, hogy hány százalékon állok. A kérdezőt remélem nem téveszti meg.
2021. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Én annak a híve vagyok, hogy testépítés mellett célszerű többféle kardiómozgást végezni. Anno a futással kezdtem, de nagy termetem miatt hamar megérezték az izületeim, ezért átváltottam a gyaloglásra, és ez nem vicc. Toljon le mindenki egy-másfél órás intenzív tempójú gyaloglást a városban, vagy erdőben, és utána mondja, hogy az nem jó kardió.

Aztán a gyaloglás mellett biciklizek is, ugrókötelezek is, koronavírus előtt eljártam úszni is. Sőt most, hogy itt a jó idő, megyek ki kapálni a veteményesbe, megyek felásni a kertet, elültetek több tíz növényt, idén öntözőrendszert is csinálok, lerakom a geotextilt, gyepszőnyeget is rakok, úgyhogy a kemény, több órás itthoni kertészkedéssel is tökéletes aerob munkát tudok végezni. Testépítés mellé ideális.

2021. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!