Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne így elkezdeni? 15/f

Érdemes lenne így elkezdeni? 15/f

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egyzeni. A sulitól nem messze van egy konditerem. Szerintem csak hétfőn és csütörtökön tudnák menni, mert akkor van 6 órám. Illetve az étrend. Hogy tudnám tartani? Akik ennyi idősen edzenek hogy csinálják? Saját magukra főznek? Mert azért azt nem várom el anyumtól, hogy munka után még nekem külön főzzön. Illetve ha nem 5-6 étkezéssel viszem be hanem mondjuk 3 az baj lenne?

2016. dec. 23. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
egyzeni xDDD
2016. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D este van már. Amúgy tovább olvasod rájössz, hogy le tudom írni. :D
2016. dec. 23. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj a 3. Nem kell szigorú étrend. Kcal próbálj figyleni illetve hogy elegendő fehérjét (min 1,2g/tskg fehérje) vigyél be. Fehérje fontos lehet túró,sajt,hús... Hogy egyél rizst ne fehér kenyeret,zöldségeket ilyesmit az egészség szempontjából fontos inkább (sportban is fontos de kezdő szinten szerintem nem annyira) ha van elég kcal és fehérje akkor fejlődni fogsz.
2016. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 23. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. HA van kérdésed írhatsz nyugodtan,segítek. :)
2016. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg 7végente egy kicsit otthon is edzhetsz.
2016. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Heti 3edzés azért minimum legyen meg, kezdőként precíz étrendet lehetne tartani de anélkül is fogsz fejlődni csak arra kell odafigyelned hogy sok sok húst (nem kell feltétlen csirkemellnek lennie bármi lehet), túrót, tojást egyél, mellé zab, krumpli, rizs, durumtészta, esetleg teljeskiörlésű kenyér de abból normálisat magyarországon nemigazán találni, ha a táplálkozásod 80%át ezek teszik ki onnantól jó úton haladsz a napi 3 étkezéssel meg miért lenne baj? ha te annyiból be tudod vinni amire szükséged van akkor oké én azt vallom hogy akkor kell sokat enni amikor éhes vagy én napi 4szer eszem és ugyanúgy fejlődök... sok szerencsét!
2016. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!