Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik az a szemes szteroid...

Melyik az a szemes szteroid amiből a legkevesebb hamisítvánnyal találkoztatok, és érdemes használnom?

Figyelt kérdés
Lassan 2017 eleje van, mit érdemes vennem ,mert ampullát biztos nem ! Ahol én lakom nincs eredeti ampulla ,mert 10ből 10 hamisítvány sajnos ! De a frankó meg az: a kokszolás 1 ördögi kör ! Nehéz abbahagyni. Nekem nem elég a "természetes tesztoszteron maximalizáló" hatása,ezért fordulok ismét a kémiához ! Csak tabletta játszik, eldöntöttem !

2016. dec. 24. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Csipkebogyós c vitamin.
2016. dec. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazi sportoló vagy öcsém
2016. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tegyük tisztába az alapokat előszöris honnan gondolod hogy a szemes amit tudsz szerezni nem hamisítvány... ami a piacon manapság megy 90%ban hamisítvány és csak remélni lehet hogy benne van ami rá van írva.

Másrészről meg a szemessel sokkal könnyebben kárttehetsz magadban (máj, vese) mint egy jól megtervezett kis dózisos kúrával szurisból

2016. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a tabik mellé akkor is kell tesztoszteron. Ha értelmes ember szemeshez nyúl, azt max csak kiegészítésként teszi. Magába szemest szedni baromság. Túl sok kell belőle, hogy legyen valami hatása. Aki fél a tűtől az ne koxoljon!!!
2016. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aspirin.
2016. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2000-es évek elején mikor még volt igazi Omnadren nem kérdeztem volna ilyet! Heti 2 ,és megoldott mindent, lehetett a tárcsákat felpakolni! Persze fájt a helye ,mert nem Sustanon volt. Az Omnadrenben volt rengeteg eredeti,tehát nem félek a tűtől ! Annyira fiatal sajna nem vagyok ,mint gondoltok :-( ! Zsákszám lehetett venni Androlicot + Naposimot akkoriban ,és mind eredeti volt !
2016. dec. 24. 16:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom az alapokat,hogy a tabletta káros! Esküszüm csinálnék egy jó Sustanon kúrát ,ha lenne ! De nincs erdeti mind gagyi ,látom másokon !
2016. dec. 24. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szusztát kell venni, hanem sima tesztót. Azt nem éri meg hamisítani. Meg persze rendes gyártótól.
2016. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!