Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tanuljak meg tolodzkodn...

Hogyan tanuljak meg tolodzkodni? Egy db megy, az is nagyon gyer.

Figyelt kérdés
Ugyanigy állok a huzodzkodassal is de szeretnem gyakorolni. Vmi jo ötlet h hol kene kertes házban ,,építeni,, egy csoves szart amin tudnek gyakorolni? Es a legfontosabb h hogyan csinaljam? Kossz

2016. dec. 24. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Heee?
2016. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tolódzkodás 2 szék között,vehetsz ilyen húzódzkodót is.Gyakorolj sokat,youtubeon vannak videók.
2016. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zedricht ***** válasza:

Vegyél ajtókeretre csavarozható húzódzokodót, olyan 3ezer ft a tolódzkodást meg lehet 2 szék között. De csinálj fekvőtámaszokat is lehetőleg azok is erősítenek.

A húzódzkodást kezdheted úgy, hogy először csak tartod magad.

2016. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gumiszalagot fogj oda a tolodzkodó rúdhoz,mindkettő kezeddel. Állj bele,vagy térdelj bele,így mikor felfelé tolod magad,rásegít valamennyit a gumiszalag,tehát könnyebb lesz feljönnöd. Aztán majd menni fog saját súllyal is.
2016. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha az erőnlét a gond,akkor kezdd hátsó tamaszos tolodzkodassal (börtönfekvőnek is hívják), nekem se ment először a saját súlyos,hanem hátsó tamaszossal kezdtem,saját súllyal. Aztán pakoltam tarcsakat az ölembe. Most 90 kiló vagyok,de megy a rendes tolodzkodas,egyenesen,és előre dőlve is,még plusz súllyal is.
2016. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gyakorlat a húzódzkodást és a tolódzkodást is, hogy valaki megfogta a lábam. Húzódzkodáshoz egy komplex húzódzkodó állványt hegesztettem, tolódzkodáshoz elég 2 szék. Valaki hátul megfogja a lábad, te pedig csinálod. Ha már megy úgy 20db, akkor menni fog rendesen is.
2016. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Toljad a börtönfekvőt kinyújtott, másik székre felpakolt lábakkal és a szűk fekvőtámaszokat. Hamar menni fog a "rendes" tolódzkodás is állványon...

A húzódzkodás más kérdés. Ahhoz nem árt egy rúd... De ahogy írták lehet kapni pár ezer forintért ajtóra szerelhetős verziót. Ha nagyon nem megy akkor próbáld meg bicepsz fogással. Vagy, úgy hogy a lábadat partner híján felteszed valahova, hogy azzal is csökkentsd a saját súlyodat. De úgy tedd fel, hogy ne lábból ne tudj segíteni magadon...

2016. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mínuszos fekvőtámasszal.
2016. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!