Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lesz lapos, izmos hasam?

Mitől lesz lapos, izmos hasam?

Figyelt kérdés

Közel két éve futok, átlag heti 15-20 kilométert, megvagyok elégedve a külsőmmel, egyedül a hasamról nem akar lemenni a felesleg, az bántja a szemem. Az étkezésre is odafigyelek, nem eszem este 6 után, a lehető legkevesebb pékárút fogyasztok és az édességet is kerülöm, valamint csak vizet iszom, üdítőt nem. Napi 30 felülést szoktam csinálni, de ez úgy látszik kevés. Gondolkoztam egy ilyen hasizom erősítő gépen, de erről sokaknak rossz véleménye volt. Ha számít 22 éves fiú vagyok. Szóval mit kellene csinálnom? Ez segíthet nekem?


[link]



2016. dec. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Hasprés, haskerék, felhúzás (esetleg guggolás) öv nélkül, nagy súllyal. -> hasizom

2.) Jó étrend -> felesleg le -> ki is látszik a hasizom.

3.) Profit.

2016. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 +1, a hasizomerősítő gép pedig pénzkidobás szerintem, szálkásító étrend kell, hogy lemenjen a zsír, a felülésnek ahhoz nincs köze.
2016. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell a zsírból fogyáshoz. Amiket írtál az étrendedről, az önmagában mit sem ér, ettől még akár rohamosan hízhatnál is, kalóriamennyiség kérdése.


A hasprés jobb a gerincnek.

2016. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti 15-20km kevés. 60-ig Menj fel minimum ha normálisan akarsz futni.
2016. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. dec. 30. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!