Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit ér az hogyha minden...

SajtFighter kérdése:

Mennyit ér az hogyha minden nap kézisúlyzóval otthon mindkét kézre 50 x súlyzózok bicepszre?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van othon súlyzó.Mennyi idő múlva és mennyit fog változni?Esetleg mennyit csináljak belőle?

2016. dec. 30. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyan nehézségű súlyokat emelgetni, amiket nem azért raksz le, mert meguntad.

Szóval szerintem egy ilyen 4-5 kilósat keress. És ne a gyors letudásra koncentrálj, hanem arra, hogy menjen vele mondjuk 15 db, de az rendesen ne rángatva.

Képzeld el, mintha szobor lennél és csak a karod mozoghatna. Még a vállad sem!

Illetve, a leengedés... Ne ejtsd a súlyzót. Csináld úgy, mintha egy vízzel teli vödör lenne, amit ha csak úgy ledobsz, kifröcskölődik belőle egy csomó víz. Szóval úgy engedd le, hogy erre ügyelj.

Ha kisebb súlyzóid vannak csak, akkor fogd össze őket egy kézzel és úgy csináld, váltott karral.

2016. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek edzeni csak bicepszre? Eddz mindenre!


guggolás, fekvenyomás, evezés, vállról nyomás, szűknyomás, karhajlítás


ha nincs padod, akkor fekvenyomás helyett fekvőtámasz, szűknyomás helyett tricepsznyújtás

2016. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6 kg os súllyal szoktam 10 es sorozatokba.Mindig rakom rá a nehezebb súlyt gyorsan fejlődök már ma 8 al is kis erőlködéssel de ment
2016. dec. 30. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó tanács, ne csak bicepsz edzést végezz légyszives... ott az a franya tricepsz is... ha meg teheted vallaz is mivel egy formas vallal mutat igazan jol a kar
2017. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!