Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miben más a pihenőnapi étrend...

Miben más a pihenőnapi étrend az eredetitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy pl: egy edzés napon lévő beosztott étrendet úgyan úgy fellehet használni a pihenőnapon? Vagy van valami megkötés hogy miből kevesebbet, miből többet? Kérlek fejtsétek ki a véleményeteket, mert erről a témáról nem találtam sokat.



2016. dec. 31. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenőnapokon is ugyanúgy kell kajálni,mert akkor regenerálódsz.Viszont ilyenkor egy kicsit kevesebbet eszek meg megy csalókaja is.
2016. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pihenőnapom 200g fehérjét viszek be és 450g ch-t, illetve 1-2g zsírt. Edzésnapon csak 160g fehérje, ellentétben a ch-n emelek 500-600g-ra. Mert pihenőnap szerintem kevesebb ch is elég, úgyis pihenés van. Ellenben fehérje több kellhet, hogy legyen miből épülnie az izomnak. Amúgy 98-100 kiló vagyok.
2017. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hízékony vagy, akkor kalória szükségleted ne lépd túl sokkal, de lépd túl, hogy fejlődhess. Az előző kommentet írónak pedig üzenném, hogy nem a zsírtól fogsz zsírosodni, nagy hiba megvonni. Főleg azért, mert hormon előanyag. (HGH,tesztoszteron,stb)
2017. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!