Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek így jó ez a saját...

Szerintetek így jó ez a saját testsúlyos edzésterv? Többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy heti 6 nap edzés és 1 nap pihenés lesz, naponta 1 vagy 2 izomcsoportot megcélozva.

Pl. így:

HÉTFŐ-mell, tricepsz

-->normál, széles, gyémánt fekvőtámasz és mivel még a tolódzkodás nem megy, tolódzkodás padon

KEDD-láb

-->guggolás, kitörés, vádlizás

SZERDA-has

-->lábemelés, felülés, hasprés

CSÜTÖRTÖK-bicepsz, hát

-->szűk(befelé és kifelé néző tenyérrel), normál(be-és kifelé néző tenyérrel), széles húzódzkodás

PÉNTEK,SZOMBAT-az eddigi napok közül 2-t megismételni


A gyakorlatokból pedig 3x10-et, illetve valamelyikből 3xamennyi megy csinálnék.


2017. jan. 2. 21:10
 1/10 pisti09 válasza:
Inkább heti 4-5 nap edzés mert 6 szerintem túl sok
2017. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A heti 3-4 is elég mivel a regenerálódásnak is időt kell hagyni ahhoz hogy fejlődni tudj
2017. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kifulladásig nyomod és "kinyírod" az izmot akkor a heti 3x edzése sok lenne de ha ügyesen elosztod a gyakorlatokat akkor mehet a heti 2x egy izomcsoport. :)
2017. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És az nem túl sok pihenés, hogy egy izomcsoport edzései között akár 3-4 nap is eltelik?
2017. jan. 2. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem kellene hogy gondot jelentsen de a hasra és a lábra miért szánsz egy teljes napot ? Miért nem kombinálod azokat is valamivel ?
2017. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel minden izomcsoportra többféle gyakorlatot is akarok csinálni, ezért elég sok idő lenne mindet elvégezni. És túl sok időm nincs edzeni, ezért gondoltam rá, hogy szétbontom.
2017. jan. 2. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:

És miért tart sok ideig?

Lenyomsz egy sorozatot, max 1perc pihenő aztán lenyomsz mégegy sorozatot... fél óra alatt le lehet edzeni... vagy te meg akarsz nézni egy fél filmet 2 sorozat között?

2017. jan. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 wrspeed80 ***** válasza:
A hasat kombinald valamivel, az gyorsabban regeneralodik. Igy lesz 3 nap, mindet csinalhatod 2x egy heten
2017. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, tényleg jobb lesz a hasat kombinálni valamivel :D

És elegendő, ha így hetente csak 2x edzek egy izomcsoportot?

2017. jan. 3. 13:32
 10/10 galaxygg válasza:
SZerintem naggyából oké az edzésterv, én is hasonlóan kezdtem :D
2017. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!