Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki saját súlyos edzésterve...

Valaki saját súlyos edzéstervet és étrendet összeállítani?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni edzeni de nem tudom hogy kellene nekikezdenem. 182cm vagyok és 72kg. Otthoni saját súlyos edzésre gondoltam először. Gondolom egy jo étrend is kellene. Segitsetek légyszi hogy hogyan kezdjek neki! 17/F

2016. okt. 13. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Irj ram privatban, megprobalok segiteni
2016. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el konditerembe szerintem . Étrend egyszerű cél függvényében. Mit akarsz? Nőni szálkásítani? 144 g fehérje kell csirkéből marhából pulykából túró tonhal lazac tejsavó fehérje stb. Rizst zab teljes kiörlésü cuccok szénhidrátnak.
2016. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zöldség mehet sok, valamilyen zsír kellene még + alap multivitamin esetleg c vitamin. Shopbuilderen találsz étrendeket egyszerű az egész.
2016. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából átlagos vékony testalkatú vagyok de nincs túl sok izom. Elsősorban a felsőtestemen szeretnék dolgozni.
2016. okt. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!