Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlymellény alkalmazása?

Súlymellény alkalmazása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy itt, Budapesten hol érdemes súlymellényt venni, elérhető áron? (max 20 ezret tudnék szánni rá)


Főként guggolásokra, húzódzkodásra, és ami a legfontosabb, fekvőtámaszra használnám. 10kg-os elég, vagy inkább 20 kg-ost vegyem célba?


Egyértelműen nem hatalmas izmokat szeretnék, csak szépen kidolgozott, szálkás testet. És mivel csak itthon van időm edzeni munkám miatt, így ezeket az alternatív edzésmódokat kell figyelembe vennem.


Válaszaitokat, tapasztalataitokat előre is nagyon köszönöm!



2017. jan. 4. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szteroid nélkül úgysem lesznek nagy izmaid. Amúgy nem állíthatóak a súlymellények?
2017. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, állítható, viszont ha 10kg-sat veszek, az csak 10kg-ig állítható értelemszerűen... Szerintem írtam a kérdéseben, hogy nem hatalmas izmokat szeretnék, csak szálkásítás és némi izomnövekedés lenne a cél, kedves 1. válaszoló.
2017. jan. 4. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés lesz a 10 kg-os...igazából a 20 kilós is kevés lesz pár héten belül. Inkább vegyél 2 db 1 kezes rudat meg 10-10 kiló súlyt hozzá akkor már lehetőségek tárháza nyílik meg előtted. Le tudod edzeni az egész vállad, bicepszed, tricepszed, csuklya, hát mindent gyakorlatilag. Majd ha megtetszett a dolog beruházhatsz egy fekpadra. 10.000Ft-ért találsz jófogáson. Majd 2 kezes rúd 4-6-8 db 10 kilós tárcsa. Igazából 50-60 ezer forintból már meg van az a felszerelésed ami több mint elég egy hobbi sportolónak.
2017. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mellény a súlyzók mellett is használható. Nem értem, miért van külön véve? Felveszed, és az a plusz X kiló szintén erősít.
2023. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!