Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Streetworkoutnál mennyire...

Streetworkoutnál mennyire baj, ha csak heti 4 max 5 edzést csinálok?

Figyelt kérdés
+ 2x2 óra szertornával elfogadható fejlődés szempontjából?

2017. jan. 9. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok valamikor regenerálódni is kell ám...
2017. jan. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van időm regenerálódni, pénteken csak néptáncom van, csütörtökön csak szertorna, és néha van hogy nem edzek vasárnap (eddig 2szer fordult elő). Csak kedden van az, hogy szertorna is meg sw is.
2017. jan. 9. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha komoly eredményeket akarsz elérni, akkor kell is.
2017. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 edzés már okés. Ha bírod, csináld az 5 edzést. Nekem például elég 4 edzés, mást nem sportolok. Ahogy érzed. :)
2017. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok. Szerintem túl könnyű az edzésed.ha kemény edzés lenne, nem bírnál másnap is edzeni.
2017. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem elég kemény mert ha nem is fárdok el csutkára akkor még szoktam kézenállásfekvőt, kommandót, pushup freestyl-t csinálni. De egyébként amikor úgy érzem hogy nem fáraszt le eléggé mindig növelem a gyakorlatok számát vagy csökkentem a szünetet :-)
2017. jan. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!