Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van ilyenkor izomvesztés?

Van ilyenkor izomvesztés?

Figyelt kérdés
Már van egy meglévő izomtömegem. Ha úgy edzem tovább ahogy eddig, és nem tudom minden nap bevinni a napi fehérjemennyiségemet csak mondjuk a felét, akkor stagnálás vagy izomvesztés lesz?

2017. jan. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
es mennyi a fele? igy ezt nem lehet megmondani. Majd meglatod
2017. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ!

59-60kg vagyok, így kb 120g fehérjére lenne szükségem naponta, de van hogy csak 40-70g van meg (szilárd kajából). Egyébként eddig nem vettem észre változást (ez már egy ideje tart), azért kérdezem hogy egyáltalán lesz-e valami negatív hatása.

2017. jan. 9. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
hat az eleg keves... De miert nem tudsz bevinni napi 90-100 g feherjet legalabb? az nem valami nagy mennyisegu kaja.
2017. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60kg lol, az milyen izmos? Én 66kg-ról 85-re épültem első másfél évembe úgy hogy kb napi 100g fehérjét ettem, de nem mindennap ettem húst se mer nem az volt ebédre, müzliket ettem cukrosat és mellesleg majdnem kocka hasam volt végig, nem tudom hogy sikerült, mindigis jó genetikám volt de aza konklúzió hogy nincs szükség arra h mindent betarts... egyébként mezo meg kicsit endo genetikám van szerintem ezért tudtam ennyit fejlődni.
2017. jan. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.2-1.5g/tskg fehérjével nem lesz izomvesztés valszeg. Nevetséges bevinni 90g fehérjét, még azokon a napokon is, mikor egyáltalán nem figyel a kajára az ember.

Hány cm vagy? 60 kilóval megnézném azt az izomtömeget. :)

2017. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!