Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés szempontjából a...

Testépítés szempontjából a Nutella milyennek mondható, mint tápanyag?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 13:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól nő igazán az izom.
2017. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
11%
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan hogy édességgel tömöd magad miközben fittebb próbálsz lenni. Ne haragudj de ezzel csak pofont adsz a sz*rnak! Régebben én is molett lány voltam aki tömte magába a sok édességet, meg gyorskaját. Aztán változtattam. Nem tudom tudod e ki az a Jen Selter. Nekem ő a fitness példaképem és ma már kb ugy nézek ki mint Ő. De ehhez kemény munka, akarat és kitartás kellett de hidd el nagyon megérte. Persze én is van hogy bekapok valami édességet de nem rendszeresen és igyekszem el is tüntetni. Inkánn egészségesen, fehérjedúsan étkezz és sportolj rendszeresen
2017. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Testépítés szempontjából egy rakás szar. Ez nem azt jelenti, hogy most már életed végéit nem ehetsz 1g nutellát sem, de néha ha megeszel 1-2 nutellás palacsintát azt nem azért fogod tenni mert kva jó tápanyagforrás hanem csak mert finom.
2017. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor edd, ha igazán szálkás akarsz lenni.
2017. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

2. Nem fogyni akarok, hanem épp tömeget növelni. Tömegeléskor meg kell a szénhidrát és zsírok. Vagy nem e?

Ha minden nap megeszem 100 grammot, abban van 32 gr zsír, 57 gr szénhidrát, meg egy kis fehérje is, ezzel kb le is tudnám a napi CH-m nagy részét.

2017. jan. 10. 13:52
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
De a nutellában lévő ch 90%ban cukor.
2017. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Akkor inkább már kanalazzad a kristálycukrot, az is szénhidrát.
2017. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy milyen minőségű CH-t viszel be.

Ha példával kéne szemléltetnem akkor lenne valaki, aki normál közepes/lassú felszívódású összetett ch-kkal dolgozik és lenne egy másik egyén, aki mindent töm magába legyen az bárminemű édesség, cukros löttyök stb. a lényeg csupán az, hogy ch legyen.

Az előbbin nagyjából egyenletesen fog eloszlani a felszedett súly. Mondom nagyjából.

A másiknak azonban jellemzően csak a genetikájából adódóan amúgy is kényesebb területeken fog minden felhalmozódni.

Konklúzió: Az egyik ezután azonnal fogyni szeretne, mert úgy fog kinézni, mint egy telisz*rt zokni, míg a másik örülni fog magának, hogy milyen nagy lett, noha fedetten.

2017. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelőmókusát, gyógyszerészét!!:))
2017. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%

A boltban kapható nutella tömény méreg.

Olvass utána ha érdekel.

2017. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!