Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlagba hány év alatt érik el...

Átlagba hány év alatt érik el az emberek a naturál maxot?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 5.
2017. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 minimum de lehet 10 is.
2017. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy mondanám, hogy a naturál max 90+ %-át el lehet érni 4-6 év alatt, onnan viszont nagyon nehéz elérni a tényleges naturál max 100%-át, ahhoz lehet, hogy évtizedek kellenek.
2017. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

9 év van bennem, de már 6 éve szinte teljesen megállt a fejlődés. Kicsit eresebb, kicsit tömöttebb, kicsit ilyenebb kicsit, olyanabb lettem, de méretre illetve erőben stagnálás.

Ha megpróbálok tömegelni akkor ugyan ezek változnak, de a szálkásításnál az egész visszaesik és semmi nem marad meg bármennyire is patent diétával, edzéssel és kiegészítőkkel is próbálkozzam.

2017. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 4 éve tolom az ipart de egyre éassabb a dolog. Mostanában ami még észrevehetően fejlődik méretben és erőben is azok a bicepsz láb alkar. Viszont a mellem pedig valamiért visszafelé fejlődik erőben de furcsa módon méretben meg nő.
2017. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. én is ugyanazt tudom felmutatni, mint #4-es hozzászóló.

10 éve edzek, de számottevő fejlődés csak az első néhány évben volt. Alapvetően vékony voltam fiatalkoromban és amikor elkezdtem edzeni, kellett kb. 1 év, hogy megszokja a testem az edzést. Ezután kezdtem el nagyon lassan valamilyen fejlődést produkálni az évek alatt (rengeteg táplálékkiegészítővel, kb. 30.000 Ft-ot költöttem csak a tápkiegekre havonta).

Bár nem érzem azt, hogy már elértem a naturál maxot (42 éves vagyok), szóval lehet még bennem fejlődési potenciál, de nagyon meg kell szenvednem egy kis fejlődésért. Variálom az edzésformákat, a táplálékkiegészítőket, és így néha sikerül kicsit feljebb tornásznom magam valamiben (jó esetben nem egy másik, visszafejlődő testrész, vagy gyakorlat kárára :-) ).

Doppingszerrel biztosan könnyebb lenne (élő példák is vannak a környezetemben erre), de nekem a hosszútávú egészségem többet ér...

2017. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!