Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyesek hogy birják az egyhang...

Egyesek hogy birják az egyhangú étkezést?

Figyelt kérdés
Vannak akik napi fél kiló csirkemell, félkiló rizs, félkiló saláta, 1-2 fehérje és 1 tányér túró, ez a napi kajájuk évekig, ismerek is ilyeneket.. Hogy lehet ezt tartani hosszú távon, hogy nem unják meg? Én 2 napig csináltam így és már undorodtam tőle...
2017. jan. 12. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják,fejben dől el minden. De nem kell csak ezeket enni, bár az igaz,h így a legegyszerűbb talán. De simán ehetsz sok féle kaját,csak ugye plusz munka a variálása,elkészítése,számolgatása,stb.
2017. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát az a baj én ha éhes is vagyok akkor is meguntam 2 nap után, nem ment le..
2017. jan. 12. 19:37
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
Felesleges önsanyargatásnak tartom. Mondjuk nekem szerencsés anyagcserém van nem-hízás szempontból, ezért a kajára nem figyelek nagyon, de minden áldott nap nem tudnám ugyanazt enni. Sok variálási lehetőség van, fél kiló csirkemellet meg elég 100 kilósan enni, a rizsnél úgyszintén ez a véleményem.
2017. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki így étkezik, az az ő baja.
2017. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is 100 kiló vagyok csak éppen 202cm, szóval vékonytól 1 fokozattal feljebb.. 36-os kar, de még kockás has...
2017. jan. 12. 19:54
 6/8 Zedricht ***** válasza:
Nem hiszem hogy szórakozásból teszik. Mondjuk még egy szállkásítási időszakot el is fogadnék ilyesfajta sanyargatással de évekig én se bírnám:D
2017. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akibe csak ennyi kreativitás szorult az meg is érdemli. És ez nagyon nem pénz kérdése.
2017. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az utolsóval. Pont ezt akartam írni. Millio fűszer, elkeszitesi mód letezik. Mondjuk en nagyon birom a monoton kajálast. Neha besokallok húsból, de akkor is megoldom.
2017. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!