Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem nő a jobb tricepszem?

Miért nem nő a jobb tricepszem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemtudom mi van vele, 2 éve edzek és minden testrészem szépen fejlődik, de a jobb tricepszemmel valami nagyon nem okés, mert nem fejlődik semmit. A jobb karom konkrétan 3cm-rel nagyobb, nagyon hülyén nézek így ki, és nem merek soha sehol levetkőzni pólóig, mert félek hogy meglátják. Már próbáltam mindent, edzettem csak egykezesekkel, kétkezesekkel, edzettem többet, majd kevsebbet a jobbra, de semmi, totál genetikai hulladéknak érzem magam. Még van 3 hónapom diétáig, addig fel kéne hoznom, bár nemtudom hogy ez lehetséges-e, ha 2 év alatt nem sikerült.

2017. jan. 14. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az edzéstervem most tricepszre: Egykezes tricep sznyújtás fekve: 4x10-8 majd koponyatörő: 4x10-8, ja és azt elfelejtettem mondani, hogy valamiért a tricepszem nagyon lassan regenerálódik, 4-5 nap kell mire teljesen "rendbe ön".
2017. jan. 14. 17:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod! :D
2017. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek csak 1 karja van.
2017. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
A jobb tricepszed nem fejlődik semmit, de a jobb karod nagyobb 3 centivel? Wat?
2017. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, a bal karom nagyobb. :)
2017. jan. 14. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, egyszerű. Ebben a 3-ban lehet csak hibázni:


Kaja, Edzés, Pihenés


Ha valamelyik nem jó, vagy rosszul csinálsz valamit, akkor vagy lassan, vagy nem fejlődsz.


Nézd át az étrended, mert lehet többet kell enned, lehet jobb minőségű kajákat. Az is lehet, hogy nem pihensz eleget, vagy túl gyakran edzed. Az edzés meg legyen kemény, nagy súllyal, alacsony ismétléssel. Ha erősödsz, akkor nősz is.

2017. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezeken már én is gondolkoztam. De a kaja az rendben van, mivel a többi testrészem fejlődik normálisan. A pihenés is nagyjából okés, bár elég rosszalvó vagyok, de megszokott lenni a napi 7 óra. És maradt akkor az edzés, de azzal meg végképp nemtudom mivan, mert tényleg szinte mindent próbáltam már és nem vált be, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok.
2017. jan. 14. 19:05
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem ugyanilyen problémám van, de a vádlimmal. Akármit csinálok, egyszerűen nem úgy érzem vagy egyáltalán nem érzem a terhelést. Már mindenhogy variáltam. Agyamra megy. Semmit se érzek, mikor használom. De szerintem ettől még nem genetikai hulladék valaki :D Remélem.. :D

2017. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!