Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kicsi narancsbőrt le lehet...

Kicsi narancsbőrt le lehet dolgozni 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A combom hátsó felén van egy kicsi narancsbőr de engem zavar és nyárra szeretném ha el tudnám tüntetni!Nagyon sokat nem tudok sportolni és mozogni mert rengeteget kell tanulnom mert rengeteg vizsga vár rám év végéig de mindenképp meg akarok tőlük szabadulni! 48 kg vagyok (azért írtam hátha fontos infó)

2017. jan. 19. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az idővel nincs baj, próbálkozz feszesítő edzésekkel.

Amúgy hány centi vagy ennyi kilóhoz??

2017. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elèg az edzès, az ètkezès fontos ugyanùgy, söt! Hagyd el a cukrot, a fehèr lisztböl kèszült kajàkat, igyàl megfelelö mennyisègü vizet ès sportolj!
2017. jan. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok! Köszönöm!
2017. jan. 20. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el futni , azzal a fejed is kiszellözteted tanulàs mellett, de ha a kajàra nem figyelsz semmit nem èr!
2017. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha heti 3x nem normál tempóban kocogok -futok 30-40 percet és figyelek az étkezésre akkor az elég h nyárra eltűnjon a narancsbor?
2017. jan. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!