Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendben van a kaja?

Tommygunn0420 kérdése:

Rendben van a kaja?

Figyelt kérdés

Az edzéstervem rendben van csak nem tudom, hogy jó -e a kaja. Reggeliként valami zöldséget eszek (igen magába, mert úgy szeretem :D ) tízóraira puffasztott rizs. ebédre ami a suliba van kaja (persze azt eszem meg ami "egészséges")

uzsonnára egy alma, vagy körte vagy valami gyümi. estére már csak natúr joghurtot vagy túrót eszek. Tudom, hogy nem kalóriadús, csak az ebéd az ami laktatóbb, de én elvagyok így. Fogyás miatt van ez a kalóriadeficit, ami mellé aerob, kardió edzés, meg persze saját testsúlyos gyakorlatok. 12F



2017. jan. 21. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Néhanapján megiszok egy fehérjeturmixot, tudom hogy nem sokat oszt szoroz de jobb, mint a semmi. (a néhanapján heti 1-2 alkalom)
2017. jan. 21. 16:35
 2/4 anonim válasza:

Zöldség, rizs, menzás kaja, gyümölcs, túró, joghurt... hol a hús?

A saját testsúlyos edzés mehet illetve a az aerob, de ne felejtsd el, hogy csak 12 éves vagy. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy 12 évesen nem lehet egészségesen étkezni vagy mozogni, de nem biztos, hogy okos döntés ebben a korban bármit is túl komolyra fogni. Milyen magas vagy és hány kiló?

Ha túl duci vagy akkor is ebben a korban egy délutáni sportszakkör, vagy focizás a réten a srácokkal csodát művel.

Fehérje turmixal meg túl sokra nem mész még, bár ellensúlyozza a kevés fehérjebeviteled, de nem árulok el nagy titkot, hogy azért hívják a fehérje turmixot, táplálék kiegészítőnek, mert csak kiegészíti az étrendet nem helyettesíti azt. Szóval sportolj, és egyél húst, de mindent csak ésszel, lesz még időd összeszedni magad.

2017. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval az ebédben van ismeretlen mennyiségű fehérje és néha este van túró? Ezt gondold át, a fehérjebevitel fontos és ebédig ki is hagyod. Kétlem, hogy az ebédedben egész napra elég fehérje lenne (mínusz az esetleges túró).
2017. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2017. jan. 21. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!