Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el gyúrni?

Hogyan kezdjek el gyúrni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok,61KG és 180-181cm magas. Már régóta szerettem volna elkezdeni gyúrni, régebben már volt rá alkalom de abbahagytam és hát most újra szeretném kezdeni.

Pár napja már elkezdtem edzeni a hasizmomat,az alkaromat,a bicepszemet,a tricepszemet és a mellizmomat.

Már 7 éve focizom és 2 éve úszom.

A gyúrásban kezdő vagyok még és hát szükségem lenne egy pár tanácsra hogy folytassam-e vagy várjak még vele.

Leginkább otthon szoktam végezni az edzéseket elég sűrűn.

Nemsokára 14 leszek és szeretném egy kicsit komolyabbra venni a dolgot és rendesen edzeni.

Mondjatok tanácsokat és véleményt akár negatívat akár pozitívat.

Bocsánat a rossz fogalmazásért*!! :D



2017. jan. 22. 00:20
 1/4 anonim válasza:
Szerintem varj meg egy 2 evet, mert meg novesben vagy es aztan kezdj el kondizni. Ilyen korban meg inkabb csak az a lenyeg, hogy mozogj, tehat a technikai sportok, mint a foci, es az uszas is egeszseges. Persze edzegethetsz de ne vidd tulzasba meg mert fiatal vagy szerintem.
2017. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem sem kell még neked konditermi edzés, maradj a saját testsúlyos edzésnél. Streetworkoutnak vagy a fegyencedzésnek nézz utána.
2017. jan. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2017. jan. 22. 01:50
 4/4 anonim válasza:
Ha otthon végzed / szeretnéd végezni az edzést akkor a Street Workoutot más néven a Fegyencedzést ajánlom, ehhez van egy könyv amiben minden le van írva, hogy mit hogyan kell csinálni. (Paul Coach Wade - Fegyencezés)
2017. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!