Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Human flag, planche, front...

Kizaru kérdése:

Human flag, planche, front lever, back lever edzés?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdeznék akik meg tudják csinálni ezeket, hogy milyen módon edzettek rá? Milyen gyakran, mennyi ideig és, hogy folyamatosan mindegyikre vagy pl. egymás után ha ez egyik már ment akkor jött a másik? Ezek mind kegyetlenül terhelik a vállat, hogyan lehet megoldani, hogy ne legyen túlerőltetve, ne legyen belőle izületi probléma?
2017. jan. 22. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak planchet tudom megcsinálni.Hogy hogy csináltam?Progressziót csináltam és az felé haladtam.Először az ágyra tettem a lábam, majd behajlítva a lábam előredőltem, úgy hogy a fejem az ágy mellett legyen.Utána ugyan ez csak az egyik lábamat kinyújtottam.Mind két láb.Majd úgy próbáltam hogy nincs semmi segítség amivel tudnék egyensúlyozni.


Én nem nagyon vezetek edzéstervet mivel úgy gondolom felesleges.Érzelmeim szerint gyakorlok/edzek.DE ha hamar elakarod sajátítani a gyakorlatot, akkor próbáld meg 1 nap minnél többször megcsinálni.Addig csináld ezeket ameddig nem érzed, hogy fáradsz.Így az izmok megtanulják, hogy melyiknek milyen sorrendben kell összehúzódniuk.Ja és nem érdemes az összeset csinálni egymás után.Szóval ha reggel csinálod a zászlót akkor egésznap azt csináld.

2017. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jó nagy hülyeséget írt a #2! Ha 4 év alatt akarod megtanulni a planche-t akkor csináld azt, ha normális progressziót akarsz, akkor meg keress hozzá gyakorlatokat, edzéseket és azokat csináld! Sima tartásból nem fogod tudni elsajátítani
2021. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!