Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem változik a súlyom november...

Nem változik a súlyom november óta . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ectomorf-nehezen fejlődő alkat vagyok 16.februártól egészen novemberig felment zsír nélkül 7kg , de novembertől mostanáig stagnálok, semmim nem fejlődik, a súlyom is ugyanannyi..a karom nagyon le van maradva a mellemtől és a hátamtól, és a világ összes gyakorlatától sem hajlandó bedurranni(másnak a bicepse edzes vegere szikla,míg az enyém tiszta puha) El vagyok keseredve és nem tudom hogyan tovább..

2017. jan. 23. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen edzésmódszereket próbáltál már? Csak standard?
2017. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bicepsre kalapács,scott padon kétkezessel, és csigán felhúzás bicepsre
2017. jan. 24. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet a baj..egy idő után a tested hozzászokik, ha ugyanazt a terhelést kapja. Legyen a zsebben 6-7 féle gyakorlat bicepszre és hetente váltogasd őket, az intenzitást,a sorozat/szériaszámot. Esetleg próbáld egyszer meg az óriássorozatot/szuperszettet/21-et. Ezeket nem mindenki szereti, de ismerek olyan embert, aki a karjára így dolgozik és meg is van az eredménye :)
2017. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eszkobaR ***** válasza:
Étrend van egyébként?
2017. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dobrovics Dániel ***** válasza:
A kaja lehet a baj nagy valószínűséggel, de lehet, hogy nem elég változatos az edzésterved sem.
2017. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen új terhelésről beszéltek? Tök mindegy mit csinál, az izom nem látja. Próbáld növelni a súlyt és erősödni, akkor nőni is fogsz.
2017. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kihagytam azt, hogy felesleges ennyi gyakorlat. Válassz ki egyet és abban erősödj. Én egy gyakorlattal, kb. 4 sorozatot csinálok belőle, kikészülök. És hozzáteszem, hogy ezt a gyakorlatot több éve csinálom és növök, csak növelni kell a terhelést.
2017. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,van étrendem , de lehet emelnem kell a makroimon is... megfogadom a tanácsokat, és ha minden jól megy , akkor megindul a fejlődés:)
2017. jan. 25. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!