Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jo genetikam az...

Szerintetek jo genetikam az erosember sporthoz? Erdemes lenne foglalkozni vele.

Figyelt kérdés

Rekordjaim:

Guggolas : 85kgX6ism.

Felhuzas: 120kgX4

130kgX1

Fekvenyomas:70kgX5


181cm. 92kg vok. 10honapja eddzek. 14/F



2017. jan. 24. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, van benned erő az egyszer biztos.

Az erősemberek amúgy a kőgolyó pakolók meg a zsákcipelők.. Nem tudom, hogy arra gondoltál -e és nem az erőemelőkre, ezekkel a gyakorlatokkal...

Csak mert nagyon nem mindegy a fizikai háttér ugye.

Az erősemberek általában nagyon magasok.

Az erőemelők meg inkább alacsonyabbak. Bár ha nem nősz még olyan sokat, akkor az erőemelőkhöz jó lehetsz. Pláne ilyen alappal, hogy már 14 évesen ezt produkáltad.. Csak így tovább!

2017. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az erosember sportra gondoltam. Csak guggokni,felhuzni erosemberek is szoktak. De amit meg nem irtam le: Cementeszsakot megtomtunk szinultig vizes homokkal,es en azt a foldrol a vallamra tudtam csapni. Meg 2 25literes vodrot nedves homokkal megtoltottuk es ledongoltuk. Ezekkel a kezembe siman vegig tudtam futni az utcán.
2017. jan. 24. 22:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah,es mellrol fej foöle nyomas: 60kgX3
2017. jan. 24. 22:40
 4/4 anonim válasza:
Ha 400kgt húzol és ki tudod nyomni a 200kgs rônköt akkor már nemzetköziben is helytállsz :) itthoni tehetségkutató szint kb.(minimum)200kg guggolás/160kg fekve/min.200kg felhúzás
2019. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!