Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyire rossz a helyzet az...

Ennyire rossz a helyzet az edzőtermekben?

Figyelt kérdés

Gondolom/remélem valamennyire azért el van túlozva a cikk, de mostanában kezdtem rávenni magam, hogy az itthoni edzegetés helyett eljárjak edzőterembe, ami nekem nagyon nehezen megy és most elolvastam ezt a cikket és fejben sikítva rohanok az edzőterem elől, meg az jön le hogy pénzkidobás az egész, úgyse lehet rendesen edzeni a "gyökerektől" :/


[link]


2017. jan. 28. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A büdös gyereken kívül nem találkoztam mással.
2017. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem. Amiről ír az a terem kb 1%-a, a maradék 99% lemegy, edz (jól vagy rosszul), majd hazamegy.



Rád 2 perc múlva a kutya sem emlékszik, aki meg már negyed órája járja körbe a termet a 300 ezres edzőruhájában, de még semmi mást nem nyomott csak pár selfie-t, az persze megragad, azon 3 nap múlva is röhögnek, azt ha legközelebb látod, akkor rögtön bevillan, hogy ez AZ a csákó.

2017. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ott is vannak, téged miben hátráltatna? Ha edzeni mennél, akkor nyilván nem zavarna. :-)
2017. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Köszi!
2017. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ezt most nekem is hallanom kellett :D
2017. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lazy Lover ***** válasza:
pontosan így van. épp ezért nem járok már terembe
2017. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez csak egy vicc cikk
2017. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van benne valami, de általában kevés ilyen van.

Nekem eddig össz-vissz. 2 ember szólt, de csak jó szándékkal. Eléggé kezdő vagyok még, látták rajtam, segítettek.

Néha vannak érdekes arcok, de most őket annyira nem látom, mert inkább kardiózok, az meg másik szoba, nem a súlyterem.

De a tetovált nagydarab nyakláncos emberek se szóltak szerencsére egy rossz szót sem.

2017. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, vagy a cikk túloz, vagy én voltam szerencsés, de jártam már pár konditeremben, s ilyen arcokkal csak elvétve találkoztam.
2017. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teremfüggő. Sajnos vannak ilyen termek ahol vannak ilyenek (ott sem többségben). De van olyan terem is ahol nem találkoztam egyel sem.
2017. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!