Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet a gond? Hozzá szoktam...

Mi lehet a gond? Hozzá szoktam esetleg? Fontos valaki segitsen

Figyelt kérdés

16 éves vagyok egy eve edzek kondi terembe mellette (joval kisebb korom óta) kemény fizikai munkák ban vettem reszt sűrűn ,tömeg növelő edzeseket végzek hétfő tők pénezkig suli utan kb minimum másfel órákat minden izom csoportot legalább 4 gyakorlattal végzek melyek 5x10 ismétlés gyakorlatonként

problémám az h az edzesek után par orával leg többször nem erzek semmi izom lázat masnap se es harmad nap sem

olyan súlyokkal edzek amiket azert erőlködve emelek a vége fele de semmit se erzek zsibbad de haza megyek nagyon mimimális az erzet masnap semmi

mi lehet a gond? változtassak az edzes terven? 187 cm 96 kg vagyok


2017. febr. 2. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
* MEZOFORM alkat ba tartozom
2017. febr. 2. 18:05
 2/6 anonim ***** válasza:

mezomorf*


Minden edzésen dolgozol minden izomcsoportra?

2017. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem jól végzed a gyakorlatokat és a segédizmok kapnak nagy terhelést, vagy emelned kellen még a súlyom.
2017. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
A súlyon nem érdemes ilyen modnhatjuk kiskorban sokat emelni, inkább a széria számokat növeld meg mondjuk nem 5x10 hanem 5x20 vagy 10x10 esetleg, vagy az is segithet ha beosztod az izom csoportokat szóval CSAK hátazol másfél órat másnap meg csak lábazol. Mind 2 müködhet de ink a 2. ajánlom.
2017. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hétfő: kar

kedd: váll és utána láb

szerda: mell

csütörtök:hát

péntek:kar

akkor min változtassak?

olyan súlyokkal vegzem amivel őrölködok rendesen

min változtassak?

2017. febr. 3. 11:58
 6/6 A kérdező kommentje:
be osztottan végzem mindig
2017. febr. 3. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!