Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan szerettek leedzeni?

Ti hogyan szerettek leedzeni?

Figyelt kérdés
Én heti 3x megyek,hétfőn kezdem a lábammal,legyilkolom,hogy péntek-szombatig izomlázam van és nagyon gyengének érzem a lábamat,majd jön a szerda akkor váll-hát-alsó hát-has,itt is sok ismétlés,sok sorozat,ügyelek a szabályosságokra,nem rángatózok mint a fulladozó pisztráng,pénteken mell bicepsz-tricepsz,szombaton ha leérek akkor pedig kardió és egy kis hasedzés meg alsó hát,de ez ritkán van. :) Nektek mi jött be?ez a heti 1x de akkor ku*vára vagy a heti többször visszafogottan?

2017. febr. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

heti 3 teljes testes, összetett gyakorlatok 5x5, kiegészitésnek kar 3x8

abszolut azt hozza amit szeretnék -> a lényeg az erő, de kinézetre is legyen fejlődés

nemsoká jön a jó idő, gyorsaságon és állóképességen fogok dolgozni

amit pedig majd fogok csinálni ha ezt a teljes testes "kinövöm" az a ketté bontott alsó-felső test lesz talán

2017. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,én is erőemelő edzést toltam,hááát,nem hozta a várt eredményt,hozott tömeget meg erőt is,amivel most dolgozom,csak sajnos nyílt csigolyám van így a "nagy" súlyokat mellőznöm kell. :( De ez is tetszik,nagy intenzitás,pl amikor 270-280kgbe nyomok 4x20at guggolás után ahol 100kgbe megy 4x8 utána 100kbe 8 80ba 12 60ba 15 semmi pihenővel,edzés végére nyújtani is nehezen tudok mert remegek.. :D Jó ez,tetszik,amúgy akik bodys edzéstervet tolnak azokon többnyire azért nem látszik semmi mert kis súly kis intenzitás...többség lemegy nyom oldalemelésnél 12-t mondjuk 10kgbe utána 5 perc pihi...én pihenek 1 vagy 2 percet és nyomom,szerintem ez a különbség ami majd megkülönböztet a többi kondistól egy idő múlva.
2017. febr. 6. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

én még kezdő vagyok de azok alapján amit látok szerintem az a probléma, hogy sokan rámennek erre a "szabályosan edz, nem baj ha kis súllyal a szabályosság a lényeg" dologra, csakhogy a szabályosság nem azt jelenti hogy babasúllyal kell edzeni...

az erőemelők is szabályosan csinálják a 3 ismétléses sorozatokat, amikor szabálytalanba mennek át az akkor van amikor rekordot akarnak dönteni(egyénit vagy nem egyénit az mindegy)

szóval a szabályosságra való törekvés csak addig jelentsen "kis súlyt" amig az ember elsajátitja a gyakorlatot, onnantól kezdve tolni kell ezerrel, nem szrakodni 40kilókkal..

-első

2017. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így van-így van. :) Ha az ember megszokja a mozdulatot akkor utána jöhetnek a súlyok,nem harapnak. :Đ
2017. febr. 6. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Heti 3 edzés

1 nap labazas és fenék

2 nap hát és váll

3 nap bicepsz, tricepsz,mell

És mindegyik edzés napon hasazok is

Azon kívül 3 nap kardio

2017. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

köszönöm a lepontozást, azért egy pár érv, vagy valami jól esett volna vagy valami cáfolat, a pontozgatás helyett


fckn Magyarország...

2017. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!