Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A feherjetol konnyebben...

A feherjetol konnyebben durran az izom, ugye? Ha nezem, hogy egy komolyabb testepito nyomja, latszik hogy nagyot no az izma munka kozben. De ez csak a feherjetol van vagy valamilyen mas szertol?

Figyelt kérdés
Masik kerdesem az lenne, hogy lehet naturalban tenyleg nagy izmokat fejleszteni, olyan nagyokat, mint aki szed tapkieget vagy inkabb csak szalkasodik, meg ha nagy sullyal is dolgozik? Ha nem eszik sokat az ember. Koszonom a rendes valaszokat.

2017. febr. 10. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is fogalmazd meg normálisan a kérdésed legközelebb.

Nem a táplálék kiegészítők alig nyújtanak pluszt,amitől ők durranak jobban azok illegális doppingkészítmények. Natúrba olyan nagy nem leszel.

2017. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
ember ezek a koxtól izmosak nem a szir sz-roktól amiket árulnak naturban te sose leszel izmos
2017. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez troll, de ha nem akkor...(utálom hogy ezt mondom de) olvasd el a sárga kapszulát
2017. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen tudatlan kerdesek miatt tunnek el az oldalrol sokaszor az ertelmes valaszadok mint pl anno Cortez. Komolyan nehezedre esne utanaolvasni egy kicsit? Vagy netan gondolkodni?
2017. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eloszor is bocsanat, tenyleg lehet, hogy kicsit zavarosan fogalmaztam. A masik, nem vagyok troll. Harmadik sarga kapszulaba olvastam mar, most csak igazabol az erdekelt volna, hogy barmifele tapkieg nelkul lehete tenyleg nagy, tehet nem tudom ilyen 40es kart es hasonlo, es ha igen akkor meg miert szedik, mert konnyebb vagy gyorsabban elered azt a hatast. Szoval koszonom a valaszokat. Sajnos nem mindenki egybol profi a temaban.....;)
2017. febr. 10. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:

40es kar az nem nagy, azt bárki összehozza, vki 18 vki 12% testzsirral, de össze lehet hozni

fehérjét érdemes venni szerintem, mert ha néha nem olyan fehérjedús a napi kaja akkor ki lehet egésziteni, hogy meglegyen a 2g/ttkg

2017. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zedricht ***** válasza:
Úgy beszélsz a fehérjéről mint valami csodaszer. Az csak segítség, nem attól függ lusta e vagy, csak nem kell megenned annyi mindent.
2017. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amugy ugy is hiszem, hogy csodaszer..tenyleg nem ertek hozza, mert meg nem akartam kitanulni magam a temabol. De tegyuk fel benyomok egy jóadag feherjeport es annyi tapanyaghoz jutok belole, mintha megettem volna egy kisebb grillcsirket, nem?
2017. febr. 10. 17:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Végre használod az agyadat. A fehérjeportól nem fogsz jobban fejlődni és nem fogsz jobban izmosodni de még csak erősebb sem leszel tőle. Az az előnye neki hogy könnyebben fedezed a napi tápanyagbeviteledet. Ha te pl 150g fehérjét eszel egy nap teljesen mindegy hogy annak egy része por vagy az egész szilárd étel. Ez egyszerű tápanyag ami megtalálható más szilárd ételekben csak az az előnye hogy könnyen fogyasztható. Na ez elég szájbarágósan sikerült remélem többen is olvassák majd ezt.
2017. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Humoros kérdések ezek.... Ha valaki tápkieget szed, attól még naturál marad, a szteroidok tartoznak más lapra s azok a csodaszerek, a fehérje az csak fehérje. S nem jó felhajtani annyit, mint amit egy grillcsirkével vinnél be...


Nem tudom, mi neked a nem sok, de ha nem eszel eleget, mi a csuda venné rá a testedet arra, hogy költséges izmokat gyártson pluszban?


Az izomdurranáshoz nem tudok hozzászólni, engem az még csak nem is érdekel. Izomtömeget akarok növelni, nem optikailag, hanem ténylegesen. Ami időbe telik. Biztos poén, ha feltöltöd a glikogénraktáraidat vagy épp edzettél és szebben domborodnak az izmaid, de ha izmosodni akarsz, akkor konkrétan izomszövetet kell építened s az nem jön hipphopp, akármilyen legális kiegészítőt is tolsz.

2017. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!