Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs penzem konditeremre,...

Ha nincs penzem konditeremre, gumiszalagra és húzódzkodó rúdra ne is kezdjek edzeni?

Figyelt kérdés
szeretnék, de hátra ezek nélkül szinte lehetetlen edzeni nem?

2017. febr. 12. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem konditerem és költségek nélkül is tudsz edzeni. Ha mozgáshiányom van akkor apám példáját követem, vagyis például a falusi szülői háznál találok tennivalót és közben minden testrészemet igyekszem megmozgatni.

Vagy a sorkatonaságnál sem volt konditerem, legalábbis ahol én voltam. Aki erősíteni akart, mégis megtette. Sőt még birkóztunk is, és egy fillérbe sem került.

2017. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2017. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes,de ha akarsz biztos hogy le tudsz menni. Csak nem akarsz.
2017. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valószínű nem akarok....egyértelmű h nem akarok mert nincs 1000ft-om se a hó végére...


Súlyzót sikerült szereznem egyik ismim adta, az edzést elkezdtem 2 hete, csak a hátamra nem tudtam semmi, az evezésen (?) kívül

2017. febr. 12. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
És miért nem elég az evezés?
2017. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azt olvastam valahol hogy kell a felhúzás is.

Akkor ha elég az evezés folytatom ezzel...

2017. febr. 12. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt hogy gondolod, NULLA értelme van szerinted súlyzóval és saját testsúllyal edzeni? Ha nincsen meg minden eszközöd, akkor inkább nem csinálsz semmit? Edzeni mindenképpen jó, tedd meg, amit tudsz.

Az evezés OK, máris edzel hátra. Már ha elég a súly hozzá, 2 kicsi súlyzóval ugyebár nem sokat érsz el.

2017. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván az lenne a legjobb ha tudnál felhúzni is, de mivel ehez nincs eszközöd marad csak az evezés. És az nagyon jó gyakorlat, tudsz vele szépen hátat építeni, csak nyilván nem 2-3 sorozatot kell csinálni.
2017. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húzódzkodni tudsz szinte bárhol. Fa, szőnyegporoló, foci kapu, acéllépcső, mászóka. Keresel egy alkalmas helyet és meg is van.
2017. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!