Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 napos otthoni edzés terv?...

2 napos otthoni edzés terv? Eszközök: Húzódzkodó 2x 9.5kg kézi súlyzó lépcsőző gép (edzés végén kardiót szoktam általában)

Figyelt kérdés
Azért csak 2 napos mert heti háromszor küzdősportolok.

2017. jan. 7. 23:53
 1/2 anonim válasza:

Én is heti 3x küzdősportoltam, volt akikor 5x.

Tudni kéne milyen edzés, milyen intenzitású/időtartamú. De ettől függetlenül az mondom, kardiózni nem szükséges, csak alapos bemelegítésre és sok-sok NYÚJTÁSRA.Ha boxolsz én egy lábnapot és egy has- vádlit tartanék. Azt javaslom, hogy 3 héten keresztül végezz edzéseket, utána ezésen érezni fogod, h8l van izomlázad. Ha nagyon fáj valamelyik izmod amelyiket megedzetted, azt a)vagy túleröltetted, b) nem kell izoláltan edzened mert, a bunyó hozza. Konkrétumokat nem szeretnék írni, válj8n javadra jótanácsom

2017. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocs az előbb gyorsan írtam

3 héten át súlyzózz(3 hét alatt minden izmot végig tudsz zongorázni a testeden)

Cardio nem fontos de, a bemelegítés és a nyújtás nagyon is,mert ha ezek kimaradnak másnap nem tudod használni a megdoloztatott izmod. Ha hekyesen csinálod,(nem erőlteted túl , levezetsz)érzned kell másnap de, összetéveszthetetlen egy túlerőltetéssel ill. Felesleges edzéssel

2017. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!