Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha magasabb inzulinszint...

Ha magasabb inzulinszint mellett (pl cukorral) veszem be a kreatin az az emésztésnek is jobb?

Figyelt kérdés
Érzékenyebb vagyok a hasmenésre,azon is javíthat vagy csak a felszívódásán ?
2017. febr. 12. 23:50
 1/8 Zedricht ***** válasza:
Kreatin mellé ajánlott pl. Szőllőcukrot enni. Pontosan nem tudom minek mennyi a felszívódási ideje de kb egyszerre kellene nekik.
2017. febr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mostanában azt hajtogatják a youtube os magyar meg angol gyúrósok, hogy elősször kreatin + langyos víz és fél óra után szénhidrátos kaja.

Én már 10 éve 10gramm dextrózzal + beta alanine iszom...

A langyos víz valóban javít a feloldottságán... amire figyelni kell, hogy fel legyen oldódva tényleg, sokszor a kevésbé csomósodó fajták egyszerűen szemcsésen úszkálnak a vízben... arra figyelj, hogy fel legyen oldódva.

2017. febr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ui.:

Azért kell a ch mert az inzulinnal jut be az izmok sejtjeibe a kreatin is...

De szerintem sem kell a dextrót én csak az íze miatt iszom... én azzal édesítek mindent.

2017. febr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mikronizált kreatin jobban oldódik. Ha érzékeny vagy, érdemesebb lehet azzal próbálkozni.
2017. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért kell feloldva legyen?
2017. febr. 13. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene feloldani? Először én is úgy próbáltam hogy meleg vízbe feloldom majd kaja előtt 10 percel megiszom aztán itt az oldalon valaki irta hogy felesleges feloldani ő csak lehuzza a port és iszik rá vizet. Azóta én is így csinálom sőt.. van amikor nem is kaja előtt megy hanem után és nem számolgatom a perceket hanem mikor tudom hogy kajálni fogok akkor rögtön előtte beveszem és semmilyen hátrányt nem tapasztaltam ezzel a módszerrel szemben. Felesleges oldogatni meg számolgatni a perceket hogy kaja előtt 10 percel menjen stb. Dextróz meg aztán végképp nem kell a dologhoz. Kicsit túl reagálják ezt sokan.. helyesirási hibákért bocsi telorol vagyok.
2017. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, azt mondják, hogy akinek kényes a bélése, azt fosatja, ha nem oldódik fel. De nem tudom, én mindig mikronizáltat veszek, mert nem szeretek szemcsés állagú dolgokat enni/inni, meg ha esetleg a bélésben mégsem oldódik fel, akkor megy a kagylóba, és nem azért veszem.
2017. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért kell feloldva legyen?


azért amit kiírtál kérdésbe...

2017. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!