Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor mennyi fehérjét...

Most akkor mennyi fehérjét együnk (naturálok) a diétába?

Figyelt kérdés
Nagyon eltérő adatokat lehet olvasni. Testsúlykilogrammonként ajánlanak 2, 2.5, 3 valahol 4 grammot. Nagyon nem mindegy hogy most 2g/tskg megy vagy éppen 2x annyi. Nem szívesen terhelném dupla annyival a vesémet ha nem muszáj viszont az izmaimat sem szeretném feláldozni. A másik meg hogy 5-6-700kcal differenciák is lehetnek ami ugye napokra, hetekre, hónapokra kivetítve igencsak befolyásolhatja a végeredményt.

2017. febr. 14. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én beálltam 1,75 g/tskg-ra már évek óta és tökéletesen szinten tart.

Mi a célod? nyilván szálkásításnál érdemes e fölé menni...

2017. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Diétáról van szó tehát nyilván a zsír lepucolása lenne a célom. A szinten tartás az már egy más kérdés.
2017. febr. 14. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2 g és kész.
2017. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

0.8gramm* testtömeg átlagos bevitel kell egy átlag embernek.

Egy natural testépítő maximálos fehérje szintézise 2-2.2gramm*testtömeg...

Azt hogy neked mennyi elég a két adat között, csakis gyakorlati tapasztalat útján tudhatod meg. Van aki (pl én) 1.1gramm*testtömeg mellett is vígan megvan...

2.2gramm feletti fehérjeszintézised pedig natural NEM lehet...

2017. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!