Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a baj a rossz minőségű...

Mi a baj a rossz minőségű kajákkal amennyiben a fehérjét biztosítja és a kcal-t?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk 2g/tskg teljesértékű fehérje bevitelre kerül de mellette a egyszerű szénhidrátok ,"rossz" zsírok kerülnek be. Kcal-t szükségletet fedezi,fehérje megvan az izomépítéshez egyéb szükséges ásványi anyagok,vitaminok,rostok táplálék kiegészítővel pótolva van. Milyen hátránya lehet ?
2017. febr. 6. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár évtized alatt rámehet az egészséged, ha nincs szerencséd. A szénhidrát szerintem nem annyira kritikus, ha nem cukrot cukorral eszel, de a rossz zsírok, mint mondjuk az étolaj, folyamatosan aláássák az egészséged. Ha szerencsés genetikád van, megúszhatod gond nélkül, ha kevésbé, akkor szép lassan kialakulhatnak a "civilizációs" betegségek.
2017. febr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A makrotápanyagok mennyiségén a fejlődésed, a minőségén pedig az egészséged múlik. Én sem eszem pl egészségesen.
2017. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rosszabb lesz a forma. Lehet, hogy az izomtömeg meglesz, de vizesebb, zsírosabb lesz a forma.
2017. febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából én is így gondolom,de jöhetnek még válaszok.
2017. febr. 6. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
hát meg lett válaszolva igazából, ennél bővebben már nem lehet :)
2017. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3-as megindokolná hogy miért lesz rosszabb a forma ?
2017. febr. 8. 02:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat. Nem jártam utána a tudományos hátterének. Pár éve már csinálom, és hiába van meg a makró, ha szar a kaja, szarabb lesz a forma is. Egy csomó felesleges szemetet is beviszel így, ennek megvan a böjtje. Amellett, hogy a közérzeted is rosszabb, az energiád is kevesebb, lerakódik a testedre a sok úgyomd " rossz zsír", "rossz ch", mesterséges adalék.
2017. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,ment a zöld.
2017. febr. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!