Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Le lehet fogyni gyurmázás...

Le lehet fogyni gyurmázás mellett is hatékonyan, vagy ez csak ábránd?

Figyelt kérdés
Minden második nap edzek kb. 4-5 órát. Részben azért kezdtem el, hogy a hasamról leadjam a terjeszkedő zsírréteget. 5 hónapja hiszek a nagy eredményben, de azóta is csak úgy nézek ki mint egy izmos sertés. A hasam alatt érzem a kockákat, de sz.rt se érek vele ha kívülről nem látszik :(. Napi egy csirkemellet eszek salátával, este meg egy adag burgult magában. Az lehet, hogy ha mégis sikerülne leadnom, akkor lóg majd a hasamról a bőr? Egy 10-15 kg-ról lenne szó. 28/f
2017. febr. 15. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4-5 órát még az élsportolók sem edzenek egy nap, teljesen felesleges. Kevesebbet kell enni, akkor elkezd fogyni a zsír a testedről. Ha sokáig voltál kövér, vagy idősebb vagy, akkor valószínűleg sosem lesz teljesen feszes hasad.
2017. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

4-5 óra? mit csinálsz te annyi ideig? nekem a heti 3 edzés, 2óra alatt elég, szálkásitáskor heti 2-3 aerob + szálkásitó étrend és kész

lehet ott cseszted el, hogy nem fokozatosan csökkentetted a napi kalóriabevitelt,

https://www.youtube.com/watch?v=KhE0GAqS_Ws

egy reális szálkásitás, ott van hogy hetente változik a terv, nem úgy mint a tömegelésnél, remélem vágod az angolt:)

2017. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Fogyashoz kaloriadeficit kell, ha nincs meg akkor nem fogsz fogyni.
2017. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Fogyáshoz nem koplalni kell, hanem pusztán a szükségesnél kevesebbet enni. Ha tényleg ennyiből áll a napi evészeted, akkor az brutál rossz és sokkal inkább árt, mint használ.

A 4-5 óra edzés továbbá a rengetegnél is sokkal több. Másfél óra, kardióval... Pláne ha próbálsz keveset is enni. Ennyi időnek pont elégnek kéne lennie ahhoz, hogy szédelegjél. És hiába edzed a hasadat, attól még nem fog lejönni róla a "zsírréteg". Normális súlyzós edzés, heti 4* mondjuk, 25-30 perces kardióval elég. És próbálj meg nem koplalni, inkább egyél naponta sokszor keveset, de ne hagyd kiéhezve a szervezetedet. Azt szoktam javasolni, hogy kerüld a szemetet. Főként a három fehér mérget. két hóna alatt látni fogod a változást már bőven mind a tükörben mind a mérlegen.

2017. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Csirkemellsaláta, meg este egy adag bulgur 5 óra edzés mellett és nem fogysz? :D Ez valami vicc lehet csak. Ennyitől szépen le kellene fogynod izomból is. Ha csak az "egy adag bulgur" nem fél kilónyi bulgurt jelent.

Kólácskát vagy cukros löttyöket nem szoktál iszogatni? Mert az is kalória ám. Meg mennyi az a napi 1 csirkemell?

2017. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
az az 5 óra edzés szerintem úgy néz ki,hogy 4,5 óra beszélgetés a spanokkal 20 perc pihenés 10 perc edzés. :D
2017. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jó néha bemegy 1-2 rudi meg mandula vagy kesudió de csak ilyen heti egyszerkétszer szoktam "bűnözni". Pedig 4-5 óra megállás nélkül. 200 fekvőt csinálok, ezen kívül súlyzókkal további 400-at (5,5 kg), + felülések szintén 200 és bicepszre 250. Ilyen 30-asával csinálom 5 percenként, szóval nagyon is elmegy vele az idő. Haverokkal nem beszélgetek mert otthon csinálom.

Nem akarok olyan hasat, mint a profi testépítőknek, csak ne legyen rajta ekkora háj mint most. Kb. 8 éve vagyok ennyire dagadt (110 kg).

2017. febr. 15. 13:00
 8/21 anonim ***** válasza:
Az az edzés amit leírtál az kb 40perc a többi időt meg ellébecolod...
2017. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hát akkor nem sok izom lehet rajtad ha fekvőzgetsz meg ilyenek, válts súlyzós edzésre, ha izmos vagy több energia kell stb. kb ilyen hógolyó effektus
2017. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
büdös senkiházi csináld végig amit én meglátnám mennyi idő alatt...te is a fotelből lehetsz okos életedben fel nem emeltél egy kilót
2017. febr. 15. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!