Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan proteinszelet ami...

Van olyan proteinszelet ami ár/értékben megközeliti a porokat?

Figyelt kérdés

szóval vettem pár dolgot(izületvédő,vitamin) és kaptam ajándékba ingyen egyet, egyrészt finom, másrészt nekem ez sokkal jobb lenne mint a por(amit nem folyamatosan fogyasztok csak ha nincs meg a napi adag)

van olyan amelyik megéri? melyik a legolcsóbb amelyik jó is? szénhidrátmentesre gondolok:)

előre is köszi:)


2017. febr. 15. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A kritériumaidat figyelembe véve: Nincs.
2017. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:) tudom hogy utánanézhettem volna, csak hát annyi tápkiegbolt van már hogy inkább lusta voltam
2017. febr. 15. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Xoutube főleg anholul dugig van receptekkel, hetente 1 nap rászánod az időt és megcsind előre a porodból... és voilá...
2017. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és ha eltekintünk a szénhidrátmentességtől? mert jelenleg szálkásitok, de töemgelésnél az a plusz ch nem lenne gond

úgy van olyan ami megéri?

2017. febr. 15. 13:17
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, köszi:) utánanézek mindenképp
2017. febr. 15. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha a tápértéket nem is nézzük,fehérje szelet a fehérjeporral szemben sehogyan sem éri meg.

Tegyük fel,hogy találsz vmi nagyon olcsó,kevésbé jó minőségű fehérje szeletet. Legyen 300 ft

És vegyünk alapul egy átlagos fél kg-os kiszerelésű fehérjeport ami mondjuk 4000-5000.

A por 20 alkalomra vagyis napra elég (nekem) akárhogy számolom sehogysem lehet jobban kijönni a fehérjeszelettel. (ráadásul közel sem olyan jó)

2017. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem köszi:) akkor max akkor ha kapok ajándékba mert izre azért ott van :D
2017. febr. 15. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg sehogy se. Ha csoki ízélményre vágyik az ember, akkor jobban jár, ha vesz egy sima csokit és iszik mellé egy fehérje turmixot.
2017. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!