Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Proteinszelet IGEN/NEM?

Proteinszelet IGEN/NEM?

Figyelt kérdés

Van ez az új BioTech USA-s Zero Bar proteinszelet, és a véleményetekre lennék kíváncsi! Elolvastam hogy mi van benne, és nem tűnik rossznak, cukor nincs is benne, a szénhidráz is csak 6 gramm, és mellette 22,5 gramm fehérjét tartalmaz.

Ha mondjuk nagyjából megvan a napi fehérjebevitel és csak ritkán, kiegészítésnek enném ha éppen nincs többre időm, akkor megéri?



2017. febr. 4. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Árban nem jelent problémát akkor nem rossz szerintem.
2017. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
azt neked kell eldönteni múltkor ettem valami főrtelmes íze volt
2017. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudsz engedni magadnak egy kb. 450 forintos szeletet, akkor szerintem jó.

Ami íz ízét illeti, nyilván nem mindegyik ízlik mindenkinek, A barackos az szerintem szörnyű, de azért legyűrtem. A citromos-bazsalikomos kifejezetten ízlett.

Én csak hosszú túrákon szoktam enni, mert amúgy nekem nagyon drága... csak úgy hétköznapi fogyasztásra sajnálom.

2017. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, jöhetnek még! Esetleg hasonló összetételű, kedvezőbb árú szeletet tudtok helyette ajánlani? (Porra nem költenék, ez is csak alkalmi megoldás lenne.)
2017. febr. 4. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
"Porra nem költenék" pedig olcsóbb lenne sokkal. Az összes fehérjeszelet drágább 1 g fehérjére vetítve, mint a porok 1 g fehérjére vetítve. De ha ragaszkodsz a szelethez, akkor az általad írt teljesen OK.
2017. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha időnként eszed csak, szerintem okés teljesen, viszont őszintén szólva engem nem győztek meg az összetevői. Nem sok értelmes dolog van benne, ez ilyen vegyipari hulladék sztem. Jó persze nyomtak bele vitaminokat meg van benne fehérje de amúgy annyira műanyag az egész h kész. Ennyi erővel a széklábat megszórod aszkorbinsavval és szukralózzal és megeszed azt.
2017. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D Oké, köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 5. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb proteinszelet, ami kapható, de elég húzós az ára. Nekem a málnás sajttorta és az új csokis kókuszos a kedvencem.
2017. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. febr. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!