Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, ketogén diéta?

Szálkásítás, ketogén diéta?

Figyelt kérdés
Üdv.Nemsokára kezdeném a szálkásítást,és gondolkozom,hogy kipróbálnám a ciklikus ketogén diétát.Tavaly csináltam az első szálkásításomat a szokásos alacsony ch magas fehérje szisztémát követve,ahol szinte teljesen elfogyott az izomzatom.90 kg-ról lementem 80-ra 2 hónap alatt,de rengeteg izmot veszítettem,pedig 250g fehérje megvolt mindig,2-3 g ch fokozatosan csökkentve és alacsony zsír.Most úgy tömegeltem hogy kb 200 g fehérje,300 ch és viszonylag sok 150-200g zsírt vittem be(ebben voltak rossz zsírok is),és most 90 kilósan tömegelésnél,szálkásabb vagyok mint tavaly 80 kilósan szálkásítás végén.Ezért gondolom,hogy mintha jobban szereti a szervezetem a zsírt mint a ch-t.Úgy gondoltam a ketogén diétát,hogy hétfőtől szombatig rendes ketogén diéta,viszont vasárnap csinálnék ch feltöltést egyszerű és komplex chból.Szerintetek is érdemes megpróbálni?Nem tudom,hogy számít-e de fizikai munkát végzek napi 10 órában és sohasem voltam zsírosabb fajta.25/F köszi

2017. febr. 18. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A ketogén egyértelműen sokkal izommegtartóbb mindenképp megér egy próbát. A ciklikus ketogén diéta pedig mégjobb választás lehet viszont azt az 1 töltőnapot érdemes kihasználni egy nagyobb izomcsoport vagy lemaradt izom edzésével. Én is a legközelebbi diétám során a ciklikus ketogént fogom megpróbálni csak mivel eléggé gyerekcipőben jár még magyarországon sok információt interneten nem lehet találni róla.
2017. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!