Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Trenbolone acetat, winstrol,...

Trenbolone acetat, winstrol, testopropi 10 hetes kura lenne trenbolone heti 300mg winstrol heti 400 testopropi heti 300 És ebben az lenne a kérdes, hogy hány forintból jönnék ki? köszönöm értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100-asból csak kijössz. De azért valamit nem ártana mellé szopogatni.
2017. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a dílert

Amúgy nem lesz olcsó az biztos

2017. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De mondjuk ha ilyen kérdésed van (mert nem tudod) akkor bőven hagyjad. Tren amúgy se szokott 10 hétig menni,propi se sok csak kinyírod magad... olvasgass neten.

#1-es voltam.

2017. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100-120 körül lehet, igen. Visszaállításra is kell mondjuk majd költeni. Meg nem ártana valami normális AI.
2017. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Parabolan nem lenne jobb a tren acetát helyett? meg egy kis szemes meta felvezetni, 2-3 hétig, vinyót meg csak a második felétől, mellé egy kis clenbuterol hogy égjen a zsír is, a vége után 2 héttel hcg, meg egy kis herevédő. Ja és sok sok folyadék végig!
2017. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BodyTransformer válasza:

Helló,


én innen rendeltem a kúrámhoz a dolgokat! Megbízható, gyors és diszkrét! És ami a legfontosabb nekik vannak a legjobb áraik. [link]

2017. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!