Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés és munka= túledze...

Fegyencedzés és munka= túledzettség?

Figyelt kérdés
Heti 4x edzek teljes testes gyakorlatot és hétvégén ált. szombat vasárnap dolgozom d.u diákkánt egy raktárban. Az utóbbi időben nem is aludtam teljesen ki magam 7 órákat kb vagy 6,5-üt. Fáj a karom mint állat olyan gyulladásos érzés már kentem Diclac-al de nem használt igy rákerestem erre a túledzettség dolgora, szerintetek ettől lehet az? Alapbol kevés alvás + hétvégén sem teljes pihenés hiszen dolgozom is. Ha igen akkor 1 hét pihenés után laza edzés lehet? Tehát nem teljes edzés valami könnyitett mondjuk? :)

2017. febr. 21. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez a túlmosztifikált túledzés mumus...

Ha úgy érzed pihenj egy hetet, de nem kell ilyen fogalmak mögé bújni...

2017. febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

teljes test edzésnek megvan az a hátránya hogy túledzettségbe esel, akár mennyire mondják hogy nincs ilyen

az első ami kiszúrta a szemem hogy 4szer edzel egy héten, teljes testet 3szor edzünk egy héten, ha továbbra is fennáll a probléma akkor válts ketté bontott ABA - BAB tervre

2017. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóval küzdöttem én is. Ami fáj azt ne csináld. Pihentesd a karodat pár hétig (közben kenegesd), addig csináld csak az alsótest részt.
2017. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 paper_chaser ***** válasza:
Fáradtság, lehet túledzés is.
2017. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat ugy értettem a teljes testet hogy a-b napok vannak 2 nap felsotestre 2 nap alsora
2017. febr. 21. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor úgy rendben van:)
2017. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem pihenek egy 10 napot aztán tolatom megint fokozatosan. Valszeg az volt a baj keveset aludtam tehát nem volt időm regenerálni. Jobban odafigyelek majd erre, köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 21. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem úh

Gy általánosságban mindenféle edzés után fájtak az izmaim napokig, mióta megy kreatin + beta alanine, azóta nincs ilyen problémám

2017. febr. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!