Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésről mik a vélemények?

Fegyencedzésről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és szeretnék magamra valamennyi izmot felszedni. 185cm vagyok, és 85 kg. Nem az a célom hogy kétajtós szekrény legyek, hanem hogy normális alakom legyen, és valamilyen szinten meg tudjam védeni magam/mást.

2017. febr. 6. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ettől nem is leszel kétajtós szekrény,egy ideig szuperül lehet fejlődni,meg legalább mozogsz. :) Önvédelemre pedig küzdősportot válassz.
2017. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha meg akrod védeni magad, tanulj önvédelmet! Az izmok arra jók, hogy arrébb tudd tenni a fotelt a szobában. A fegyencedzés erősítésre nem rossz, de vannak nehéz gyakorlatok benne, például kézenállás.
2017. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
csak hasznodra válhat a fegyenc vagy sw.a későbbiekben pedig ha erősödni szeretnél még mindig csinálhatod a hibrid edzést.viszont ettől még nem fogod tudni megvédeni magad,erre keress valami önvédelmet
2017. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megvédeni magam, úgy gondoltam, hogy legyen hozzá erőm, és el is szeretnék menni ilyen önvédelmi edzésre
2017. febr. 6. 21:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd elmész, látni fogod, hogy nem az erőn múlik.
2017. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Erő is kell de a technika az ami nagyon fontos,azt meg ott megtanítják.
2017. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, és küzdősport mellé is nagyon jó.
2017. febr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp kezd el mert megéri, szépen lehet vele fejlődni, de ez sem két hetes dolog, fontos a rendszeresség (de túlzásba vinni sem szabad)!
2017. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%

Van egyáltalán valami edzésmúltad? Tudsz a testsúlyoddal szériázni?(fekvenyomás)

Ha nem, akkor felesleges belekezdened. Úgysem fogod bírni.

2017. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó f..szságot írt. Amúgy valamire jó, de sokra nem mert rosszul van felépítve a progresszió. Másrészt ha jól kajálnál mellé, érne valamit, de a könyvben erről szó sincs.
2017. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!