Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónap ebből mit lehet...

2 hónap ebből mit lehet megvalósitani?

Figyelt kérdés
177 cm vagyok és 87kg le szeretnék adni 17kgt és felszedni valami kis izomtömeget 2 hónapon keresztül csak zöldség gyümölcs csirkemell hal és napi 8 óra edzés vagy több?
2017. febr. 21. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól csinálsz mindent akkor 8 kilót letudsz fogyni, de ahogy elnézem az ismereteidet inkább a felével számolj. Hogy gondolod a napi 8 óra edzést?
2017. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi 8 óra edzés wat? Heti 0.5-1 kg az ideális ha ennél több akkor az izomból is sok megy le. 2 hónappal számolva ez kb 8 kiló.. Persze leadhatsz 2 hónap alatt 17 kg de izom se lesz rajtad.
2017. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam hogy fitnessbe jarnek délwlőtt 4 órat es estefele négyet.Csinálnék. rengeteg kardio gyakorlatot,meg mindenfélét.
2017. febr. 21. 14:22
 4/8 paper_chaser ***** válasza:
Ööö az sok. Elég napi 1-2 óra és variáld a mozgásformákat. Egy nap kardió, egy nap súlyzós edzés, stb. Amúgy szinte az egész a kajálásodon múlik.
2017. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

napi másfél óra max, legyen az súlyzós edzés vagy aerob,kardio

a súlyzós edzés mondjuk lehet hosszabb ha valaki sokat pihen, nagy súlyokkal dolgozik tehát olyan erőemelős tervet csinál, nálad ez nyilván nincs jelen

heti 3 teljes test edzés súlyokkal, eleinte heti 2kardio, majd folyamatosan emelni ha lassul a fogyás, heti 5kardioig max, és ha belassul akkor szénhidrátot lehet csökkenteni, de heti 1kg max, az első héten még a viz miatt lehet több de utána már max 1kg

https://www.youtube.com/watch?v=KhE0GAqS_Ws

https://www.youtube.com/watch?v=8tQgLCrElIc

ezekből megtudod hogy nagyjából hogy zajlik ez a kardio emelése, kaja csökkentése dolog

amik ott vannak makrók az nyilván nem neked van, neked a saját súlyodhoz,genetikádhoz mérten kell belőni mint minden embernek, ez csak szemléltetés hogy hogyan kell szálkásitani

2017. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.Még annyit elmondanék hogy nem vagyok teljesen gyenge sokat segitettem a fizikai munkákba a szüleimnek és van itthon félkezes sulyzóm 10kg azzal naponta 30 percet gyuruk ás nyáron elkezdeném a fittnes terembe járást.
2017. febr. 21. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyáron Balaton körbetekerés, meg hasonlókra járok, ezért, hogy tartsam nagyjából a kondimat, napi 2x1,5 órát nyomok spinning biciklin. Hidd el, hogy azt a 8 órát nem hogy 2 hónapig, 2 napig nem fogod bírni.
2017. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
muszály letennem valamit az asztalra a nyári vakációmba teverzem megcsinálni ezt 18 éves vagyok.inspirációként mindig magam elé képzelem azokat akik kiröhögtek meg nem hittek bennem.A 8 óra lehet sok de 5 órát minden nap mozogni fogok.
2017. febr. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!