Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol találhatnék olyan edzéster...

Hol találhatnék olyan edzéstervet amibe heti 3 lábnap szerepel?

Figyelt kérdés
Valami jó kis hardcore edzésterv kellene. Ismertek esetleg külföldi oldalakat ahol találhatok ilyen extrémebb edzésterveket?
2017. febr. 22. 16:50
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

én nem ismerek, de ha egy héten 1 nél többször tudsz lábazni, akkor nem tudod mi az a lábedzés, akkor jó bármely testrész és izomcsoport edzése, ha egynél többször nem tudod megedzeni egy héten



az nem hardcore edzés, amit háromszor tudsz megcsinálni egy héten


pl nálam lábazás után 4 napig érzem hogy edzettem, majd 5 6 napra múlik el kb az érzet és 7. en edzem újra

2017. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig nyugodtan edzheted az izmokat heti 2x, naturalban a fehérjeszintézis edzés után 2-3 napig pörög,aztán a maradék napokon jobb esetben stagnál. Persze ízlés dolga,de nekem a heti 1x alkalom/izomcsoport eddig még nem vált be. 3 lábnap van pl. Icf 5x5 edzestervben,nézz utána ha érdekel.
2017. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Kevés nekem a heti egy, hiába úgy mászok hazáig. Heti hat napot járok edzeni és megpróbálnám, hogy a 6 gyakorlatot amit lábnapon csinálok, azt elosztanám 3 napra úgy, hogy csak 4 gyakorlatot csinálnék heti háromszor mindig váltogatva. Így csak kétszer guggolnék a héten, tehát nem is lenne talán annyira megerőltető.
2017. febr. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!