Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki nem tud megcsinálni...

Aki nem tud megcsinálni mondjuk 5x30 tolódzkodást, vagy húzódzkodást, az azért van mert gyenge?

Figyelt kérdés
És ha feltornázza magát mondjuk 5x30 ismétlésig, tehát erősödik, akkor közben izmosodik is, nem?
2017. febr. 25. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az erő relatív.Szerintem Fekete Laci sem tudna 5x30 huzódzkodást
2017. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok 5x30 tolódzkodást megcsinálni, de felhúzok 340 kilót. Akkor most én gyenge vagyok?
2017. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt inkább úgy hivjuk atletikusság :) mármint az ilyen 30ismétléses saját súlyos cuccokat
2017. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene 5x30-szor tolódzkodni tudnom? Bőven elég nekem, hogy 8-10-szer megy.
2017. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem 10 éve edzeni, az edzéstervem egyike az volt, hogy 6x40 fekvőtámaszt csináltam 1 perces pihenőkkel.

Aztán amikor elmentem terembe edzeni, akkor 30 kilóval szériáztam. Volt értelme annak a sok fekvőtámasznak... :D

2017. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 paper_chaser ***** válasza:

5x30 húzódzkodás azért elég kemény, oda már elég nagy erőnlét kell. Szerintem nem sokan tudják megcsinálni.

3x20 húzódzkodást is piszok nehéz elérni, még ha erre is edzel. Van egy Tazi Il Biondo (remélem jól írom) nevű arc, Youtubeon van csatornája. Na ő nyom szabályosan százas nagyságrendben húzódzkodást, de ő már fiatalkora óta tolja, szóval jó pár év meló van benne.

2017. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paper_chaser ***** válasza:
*Tazio Il Biondo
2017. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!