Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az elkezdés, hogy is történne?

Az elkezdés, hogy is történne?

Figyelt kérdés

Sziasztok ...

Arra kérlek titeket fejtsétek ki és ne 1 szavas válasszal válaszoljatok, köszönöm ..


Szóval ! Én már körülbelül 1 éve edzek . Nem kardió és társai , hanem "izmot építek" . Van rajtam sok felesleg. 110 kiló vagyok jelenleg és 17 éves vagyok .

Mikor elkezdtem az edzést akkor szinte egy gyönge ( már bocs ,de igen ) ge ci voltam . Most már láttam az eredményt ,igaz nem kinézetben ,de erőlétben . Kezdetkor mellre alíg ment ki a 40 most meg a 80 kilót simán kiömelem 10x akár .

Ez eddig szép és jó .. fejlődtem ,de maga a testem nem . Nagyon nem .. Sőt még híztam is úgy ,hogy 1 évet körülbelül edzettem ( a táplálkozásom többnyire mérséklet volt ). Szoktam fogyasztani néha Fehérje port tejben a pultos hatására.


Új suliba kerültem és ezáltal alkalmam nyílt ,hogy edzőterembe járjak testnevelés óra helyett. Igénybe is vettem , ugyan ott járok mint hónapokkal ezelőtt .


Viszont most fejembe vettem ,hogy lefogyok minimum 90 kilóra és aztán kezdem el a " test építést " ,hogy látszódjon is valami és ne csak a zsír . Mert rengeteg van a testemen . 185 cm vagyok körülbelül ..


Tanácsokat kérhetek tőletek ?

Hajlandóvagyok mindenre ! Mindenre ! Akármit megveszek csak változzon mert már kezd a tököm ki lenni vele ,hogy ....

A futás stb már tervbe véve. Étrendet is próbálok változtatni .


Előre köszi ;)



2017. febr. 27. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

itt az etrend lesz a gond (ha csak nem valami belső gond van)

mert az hogy "test epitesz" es fogyni akarsz az igy rendben is van

de ha a kaja nem jo akkor nyilvan nem fog valtozni a sulyod

egyebkent a sulyod novekedesere a magyarazat-izom nehezebb mint a zsir es terfogatra sokkal kissebb tehat ez miatt vagy nehezebb

es ha az etrenden valtoztatsz akkor muszaj lesz fogynod ha testepitesz ha nem

en is testepitek es elegge szenhidrat hianyos etkezesem van mert maskepp nem megy de birom

szoval kajan valtoztass

irj privit ha tobbet szeretnel tudni

2017. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zedricht ***** válasza:

Szállkásító étrend és kardió.

Ha bírja a térded mehet a futás, ha nem akkor eröltetett séta.

Amint ezek mennek ajánlom a hiit cardiót.

Megvenni felseleges akármit is.

Cukrot, zsíros ételeket kerüld.

Ha venni akarsz akkor lehet L-carnitin.

2017. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!